Meklēt izmantojot virsrakstu
Datuma sākumpunkts
datuma beigu punkts
Atdalīt ar komatu

Eiropas Parlamenta birojs Latvijā aicina pieteikties jaunatnes Kārļa Lielā balvai 2022

Eiropas Parlamenta birojs Latvijā aicina jauniešus vecumā no 16 līdz 30 gadiem, kas strādā pie projekta, kas saistīts ar Eiropu, pieteikties jaunatnes Kārļa Lielā balvai 2022. Tā ir iespēja iegūt finansējumu, lai turpinātu attīstīt savu iniciatīvu!
Sadaļa

JSPA aktualitātes Eiropas Jaunatnes gada ieskaņā

2022. – Eiropas Jaunatnes gadu – Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) darbā ar jaunatni iesaistītajiem, organizācijām un pašvaldībām piedāvā produktīvi uzsākt ar praktiskām mācībām, tiešsaistes vebināriem, kā arī atgādina par svarīgiem pieteikšanās termiņiem.
Sadaļa
Tagi

LJP dalīborganizācijas gada nogalē veiksmīgi startējušas AIF un SIF projektu konkursos

Pagājušā gada nogale LJP un tās dalīborganizācijām nākusi ar pozitīvām ziņām, 6 LJP dalīborganizācijas atbalstītas AIF stratēģisko projektu konkursā, 7 dalīborganizācijas atbalstītas SIF programmā “NVO fonds”.
Sadaļa

LJP jaunais gads iesācies ar jaunu vizuālo identitāti!

Vizuālās identitātes un logotipa modernizācija ir Latvijas Jaunatnes padomes ilgtermiņa attīstības neatņemama sastāvdaļa. Jaunais logo atspoguļo latvisko identitāti, kā arī saglabā mūsdienīgu svaigumu. Vizuālo elementu atjaunināšanas procesā tika izstrādāti jauni fonti un dinamiskas krāsas, kuras sasaucas ar jau esošo #TapisArJauniešuEnerģiju vizuālo identitāti!
Sadaļa
Tagi

Gada noslēgumā aizvadītas līdzdalības domnīcas jauniešiem no Zemgales reģiona

21. decembrī Latvijas Jaunatnes padome organizēja līdzdalības domnīcas jauniešiem no Jēkabpils. Domnīcas ir daļa no projekta “LJP 3.0” un to mērķis ir veicināt jauniešu izpratni par jaunatnes NVO un pilsoniskās līdzdalības aktivitātēm.
Sadaļa

LJP aicina uz Zoomferenci par darbu ar jaunatni 2022. gadā

Straujiem soļiem tuvojas 2022. gads, kas jaunatnes jomā būs īpašs. Kāpēc? Eiropas Komisija pasludinājusi 2022. gadu par Jaunatnes gadu visā Eiropā, jaunatnes jomai nākamā gada budžetā papildus piešķirti 0,75 miljoni eiro, kā arī gaidāmas būtiskas izmaiņas likumos, kas skar darbu ar jaunatni, kā piemēram - likumā “Par pašvaldībām”, Jaunatnes likumā u.c. Lai uzzinātu vairāk un saņemtu atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem saistībā ar jaunatnes jomu, aicinām pievienoties Zoomferencei par darbu ar jaunatni 2022. gadā.
Sadaļa

Aktuāli