Uzzini vairāk par pilsoniskās līdzdalības iniciatīvām Eiropā

Marijampole, posteris 2016-page-001Jaunieši vecumā no 13-25 gadiem ir aicināti pieteikties konferencei “Eiropas pilsonības iniciatīva” (European Citizenship initiative), kas notiks no 1.-3.aprīlim Lietuvā.
Pasākuma  darba valoda - angļu. Pasākuma ietvaros būs iespēja uzzināt vairāk par dažādām pilsoniskās līdzdalības iniciatīvām Eiropā, dalīties ar savu pieredzi un iepazīt kaimiņvalsti – Lietuvu. Pasākumā piedalīsies jaunieši no Polijas, Rumānijas, Latvijas, Igaunijas un Lietuvas.
Pieteikšanās - līdz 18.martam, aizpildot pieteikumu šeit.
Latviju pasākumā pārstāvēs 4 jaunieši un projekta vadošā partnera – biedrības “Sociālās inovācijas centrs” -  pārstāvji.
Transports, naktsmītnes, brokastis un pusdienas tiek segtas no organizatoru puses (izbraukšana no Rīgas 1. aprīlī, nakšņošana divvietīgos numuriņos viesnīcā Mariamplole Mercure Hotel, 2.aprīlī konference un ekskursija uz Kauņu, atgriešanās 3.aprīlī). Programma šeit.
Pasākums tiek īstenots projekta “Sociālā kapitāla attīstība kā rīks jaunatnes pilsoniskai līdzdalībai Austrumeiropas valstīs (SOCAP), kurš tiek finansēts ES programmas “EIROPA PILSOŅIEM” (2014-2020) ietvaros. Programmas galvenais mērķis ir tuvināt Eiropu tās iedzīvotājiem, stiprināt piemiņu un palielināt sabiedriskās līdzdalības iespējas ES, nodrošinot vietējā, reģionālā un dalībvalstu līmenī atklātākas debates par ES jautājumiem.
Pasākumi projekta ietvaros Latvijā tiek īstenoti sadarbībā ar biedrību Latvijas Jaunatnes padome.
Vairāk informāciju varat saņemt, sazinoties ar projekta vadītāju Renāti Lukjansku pa e-pastu renate.lukjanska@zinis.lv.

logo_bez_ljplogo_ljp_par_aktivu_jaunatni-02


Dalies:

Aktuāli