Tiešsaistes apmācības “Jauniešu Delna”

Sadaļa
Tiešsaistes apmācības “Jauniešu Delna”

“Sabiedrība par atklātību – Delna” (Delna) aicina jauniešus vecumā no 16 līdz 20 gadiem pieteikties tiešsaistes apmācībām “Jauniešu Delna”. Apmācību laikā, 5 nodarbību garumā, no 2022. gada februāra līdz martam Delna stāstīs un aicinās jauniešus domāt par to, kas ir demokrātija un tiesiskums, ko jaunieši var darīt, lai veicinātu demokrātiju un tiesiskumu, kādu ietekmi uz ikviena jaunieša izaugsmes iespējām atstāj korupcija.  

 

Apmācību laikā līdzās teorētiskajām nodarbībām Delna plāno arī vairākas praktiskās nodarbības, kurās jaunieši tiks trenēti būt pilsoniski aktīviem un tiks sniegts ieskats tajā, kā ikviens var sekot līdzi tam, kas notiek viņa kopienā, un audzēt savu un savu draugu pilsonisko aktīvismu. Apmācības notiks no 2022. gada februāra līdz martam piektdienu pēcpusdienās konferenču platformā Zoom. 

 

Pēc apmācību cikla motivētākie skolu jaunieši tiks aicināti kļūt par labas pārvaldības un pretkorupcijas vēstniekiem un tiks piedāvāta iespēja kopā ar Delnas komandu doties uz kādu no Latvijas skolām (arī savu skolu) un pastāstīt vienaudžiem par apmācību laikā iegūtajām zināšanām un prasmēm un dažādiem ieguvumiem, ko sniedz pilsoniskais aktīvisms.  

 

Pieteikšanās apmācībām notiek līdz 31. decembrim, aizpildot reģistrācijas formu. Apstiprinājums par dalību apmācībās tiks nosūtīts 2022. gada janvāra vidū. Dalība apmācībās ir bezmaksas. Ja ir kādi papildu jautājumi, droši jautājiet - agnija.birule@delna.lv  

Ārējās vietnes
Tagi

Aktuāli