TELLUS un EJP Latvijas valde izsludina EJP Latvija 35. reģionālās sesijas un 19. Nacionālās konferences galveno organizatoru saucienu

TELLUS un EJP Latvijas valde ar prieku izsludina EJP Latvija 35. reģionālās sesijas un 19. Nacionālās konferences galveno organizatoru saucienu

EJP Latvijas valde ar prieku izsludina EJP Latvija 35. reģionālās sesijas un 19. Nacionālās konferences galveno organizatoru saucienu. Sesiju norises laiki ir 2022. gada jūnijs reģionālajai sesijai un 2022. gada augusts nacionālajai konferencei. Sesijas tiek plānotas klātienē, paturot prātā sesijas īstenošanu hibrīdformātā kā rezerves plānu. 

Kas ir hibrīdformāts? 

Hibrīdformāts ir sesijas formāts, kurā visi sesijas organizatori, vietējie oficiālu komandas pārstāvji un vietējie delegāti sesijas laikā atrodas sesijas norises vietā, taču ārzemju oficiālu komandas pārstāvji un delegāti sesijai pieslēdzas attālināti. Šāds sesijas formāts ietver sarežģījumus, ar kuriem nav jāsaskaras tipiskas sesijas organizatoriem, taču šis formāts ir pateicīgs risku neitralizēšanā, kas saistīti ar Covid-19 pandēmijas ierobežojumiem. 

Valdes atbalsts

TELLUS aicina sesijas organizēšanai pieteikties arī personas, kas vēl šaubās par savām organizatoriskajām spējām, jo valde ir gatava cieši sastrādāties ar sesijas organizatoriem un palīdzēt neskaidrības gadījumos. 

Pieteikuma iesniegšanas termiņš: 15.oktobris, 23:59. 

Projekts jāiesniedz to iesūtot uz e-pastu: info@tellus.lv

Vairāk informācija pieejama šeit

 

Ārējās vietnes

Aktuāli