Sociālo mediju kampaņu hakatons jauniešiem

Baltijas Mediju izcilības centrs un biedrība “New East” sadarbībā ar Nīderlandes vēstniecību Latvijā rīko MEDIATHON- sociālo mediju kampaņu hakatonu jauniešiem.

Kā veicināt sabiedrības izpratni par COVID-19 un mazināt ar pandēmiju saistīto dezinformāciju? Aicinām jauniešus no visas Latvijas piedalīties sociālo mediju kampaņu hakatonā un kopa ar mentoriem no Latvijas Radio 5, Re:Baltica un LSM.LV izveidot savas kampaņas koncepciju, lai palīdzētu pārvarēt COVID-19 krīzi, veicinātu iedzīvotāju atbildību, popularizētu vakcināciju un mazinātu dezinformāciju.

Katrai komandai būs jāizvēlas sev aktuālākā tēma un ideja, par ko veidot materiālus un to popularizēt. Divas dienas ar jums strādās mediju profesionāļi Toms Grēviņš (Latvijas Radio 5), Evita Puriņa (Re:Baltica) un Marta Cerava (LSM.lv). Uzvarētāji saņems balvu 1000 eiro vērtībā mediju tehnikas iegādei, kā arī iespēju publicēt savas sociālo mediju kampaņas idejas LR5/Pieci.lv un LSM.LV platformās.

??? ??? ???????̄?????

Jaunieši vecumā no 15 līdz 25 gadiem - skolnieki, jauniešu centru aktīvisti, studenti. Jums ir jāizveido 3 cilvēku komanda.

Reģistrācija pasākuma šeit.

Ārējās vietnes

Aktuāli