Piedzīvojuma Gars aicina jauniešus piedalīties personīgās izaugsmes treniņā "LEC"

LEC

Biedrība "Piedzīvojuma Gars" aicina jauniešus vecumā no 18 līdz 25 gadiem piedalīties personīgās izaugsmes treniņā "LEC". "LEC" jeb "Love Every Challenge" būs 5 dienu pašizolācija, tikai ne no vīrusa, bet no ikdienas rutīnas, pavadot laiku ar sevi, savām domām, iedvesmojošu vidi un cilvēkiem!

Sākotnēji LEC tapa, iedvesmojoties no zviedru skautu līderu treniņprogrammas Value Based Leadership, ar mērķi iekustināt. Iekustināt cilvēkus, viņu apkārtējās kopienas, sabiedrību un pasauli kopumā. Esam šo programmu apaudzējuši gan ar sinerģijas treniņu elementiem, gan savu personīgo pieredzi gadiem ilgajā darbā ar grupām un indivīdiem.

Nu jau vairāk kā 200 dalībnieku ir uzdrošinājušies lekt un var apliecināt, ka šis ir sākums kam tiešām vērtīgam un spēcīgam viņu dzīvēs.

Love Every Challenge būs 5 dienu pašizolācija, tikai ne no vīrusa, bet no ikdienas rutīnas, pavadot laiku ar sevi, savām domām, iedvesmojošu vidi un cilvēkiem!

Iespējamie simptomi pēc atgriešanās: paaugstināta vēlme darīt un nest pārmaiņas savā sabiedrībā, mērķa un vērtību izjūta, pārvarētas bailes, jauni draugi un dažādas citas blakusparādības.

Sekojot COVID ierobežojumiem, treniņš norisināsies ZAĻAJĀ REŽĪMĀ. Dalība tikai ar sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu!

Datumi: 8.-12. decembris
Vieta: PG lauku bāze "Rites", Ķeguma novadā
Valoda: latviešu
Bezmaksas dalība

Rekomendētais vecums: 18-25 gadi (ja esi jaunāks vai vecāks, bet tik un tā motivēts pieteikties, nebaidies to darīt)
Piesakies līdz 30. novembra plkst. 23:59: https://ieej.lv/dzCnk

Maksimālais dalībnieku skaits - 20.
Tavu pieteikumu PG izvērtēs, balstoties uz Tavu motivāciju un to, cik daudz šis treniņš Tev spēs dot.

Vairāk informācijas par programmu un tās elementiem: http://www.piedzivojumagars.lv/lec.html

Vai Tev ir kādi jautājumi? Droši vērsies pie treniņa vadītāja Reiņa +371 26398601 reinis@piedzivojumagars.lv

Ārējās vietnes
Atbalstītāji

Aktuāli