Piedāvājam pakalpojumus NVO darbības un kapacitātes stiprināšanai

Sadaļa
333

Latvijas Jaunatnes padome (LJP) piedāvā pakalpojumus NVO darbības un kapacitātes stiprināšanai! Aktīvo iedzīvotāju fonds kapacitātes projekta ietvaros LJP ir izstrādājis un piedāvā dažādus pakalpojumus, kas  organizācijām var palīdzēt strādāt jaudīgāk un jēgpilnāk!

Ja plānojat iesniegt kapacitātes projektu vai arī vēlaties celt savu kapacitāti, tad LJP ir gatavs jūs atbalstīt piedāvājot nodarbības un konsultācijas par sekojošām tēmām:

Kvalitātes vadības pamati:

kā ieviest organizācijā skaidrību par tajā notiekošajiem procesiem un katra atbildībām (procesu pieeja), kā veicināt nemitīgas pilnveidošanās principus organizācijā, kā izveidot organizācijas kvalitātes standartu, lai veicinātu optimālu darbu izpildi.

Sociālās ietekmes mērīšana un projektu koncepta izstrāde, balstoties uz vēlamo sociālo ietekmi:

kā jēgpilni virzīt organizācijas darbību, realizējot aktivitātes un projektus, kuri palīdz sasniegt organizācijas mērķus un vīziju, kā darīt mazāk, bet virzīties straujākiem soļiem uz priekšu, praktiskas metodes, lai mērītu sociālo ietekmi, sociālās ietekmes komunikācija ar komandu un plašāku sabiedrību.

Jaunatnes organizācijas un organizācijas, kas veic darbu ar jaunatni, vadīšana:

piemērotākie projektu konkursi un projektu rakstīšanas pamati, mērķu un gada plāna uzstādīšana, darbības izvērtējums, komandas darbs, brīvprātīgo piesaiste.

Neformālās izglītības process (mūžiglītība) un tā metodes:

neformālās izglītibas metodes darbā ar jauniešiem un pieaugušajiem, kā izmantot neformālo izglītību, lai iesaistītu auditoriju un veicinātu paliekošas zināšans caur pieredzi. Neformālās izglītības metožu darbnīca (gan organizētajiem pasākumiem un aktivitātēm, gan organizācijas komandas sadarbībā un ikdienas darbā).

Konsultācijas un mentorings dažādos jaunatnes jomas jautājumos:

sagatavot projekta pieteikumus, formulēt savas organizācijas mērķus un veikt stratēģisko plānošanu, pilnveidot interešu aizstāvības aktivitātes un iniciatīvas, apzināt dažādus vērtīgus kontaktus, iestādes un digitālos risinājumus kā atbalsta instrumentus u.c.

Visi piedāvātie pakalpojumi ir pieejami gan tiešsaistē, gan klātienē. Cena par 1 stundu ir 45 - 100 eiro (atkarīgs no konkrētā pakalpojuma, cilvēku skaita un jūsu konkrētās vajadzības). Lai uzzinātu vairāk vai pieteiktu pakalpojumu raksti uz ljp@ljp.lv vai zvani 29820165

Par cenu ilgstošāka atbalsta sniegšanai iespējams vienoties zvanot vai rakstot. 

Ārējās vietnes
Atbalstītāji

Aktuāli