Pašvaldības un NVO aicinātas pieteikties diskusijām ar jauniešiem

Latvijas Jaunatnes padome (LJP) aicina pašvaldības un NVO pieteikties diskusijām un semināriem par jauniešu iespējām un politisko līdzdalību. „Diskusijās būs iespēja apspriest tos jautājumus, kas aktuāli jauniešiem tieši vietējā un reģionālā līmenī. Diskusiju mērķis ir noskaidrot jauniešu, valsts un pašvaldību darbinieku, politiķu un NVO iespējas kopīgi risināt jauniešiem aktuālās problēmas”, informē LJP izpilddirektore Inese Šubēvica. logo

Pavisam kopā LJP kopā ar reģionālajiem sadarbības partneriem organizēs 5 reģionālās un 15 vietējā līmeņa diskusijas un 10 informatīvos seminārus. Diskusijās tiks izmantota metode „Kafija ar politiķiem”, kas ir neformāla saruna starp jauniešiem un politikas veidotājiem un īstenotājiem. Diskusijas norisināsies no 2014.gada oktobra līdz 2015.gada februārim. Paralēli konsultācijām, līdz novembra beigām tiks organizēti informatīvie semināri par jauniešu līdzdalību, Strukturēto dialogu, pašvaldību darbinieku un jaunatnes lietu speciālistu lomu un to, kādi pasākumi veicami, lai veicinātu Neformālās izglītības atzīšanu Latvijā.

Aicinām pašvaldības, jaunatnes lietu speciālistus un NVO pārstāvjus pieteikties informatīvajiem semināriem un diskusijām savlaicīgi, rakstot brīvā formā uz e-pastu dialogs[at]ljp.lv

Diskusijas un semināri tiek organizēti Eiropas Savienības Strukturētā dialoga ietvaros, kas jauniešiem, jauniešu politikas veidotājiem un īstenotājiem sniedz iespēju aktualizēt jaunatnes politikas problēmjautājumus vietējā, nacionālā un Eiropas līmenī.

Ikvienam ir iespēja iesaistīties kā dalībniekam, organizatoram un informācijas izplatītājam, par pasākumiem visos Latvijas reģionos. Vairāk par Strukturēto dialogu, plānotajām diskusijām un semināriem sekojiet līdzi LJP mājas lapā, sadaļā Strukturētais dialogs.

Noskaties video, par to, kā notiek Strukturētā dialoga diskusijas.

logoEU_cofundedlogo_rinda


Dalies:

Aktuāli