Noticis LJP 2019. gada Kongress II

Šī gada 2. novembrī notika Latvijas Jaunatnes padomes 2. Kongress, kurš pulcēja 15 biedru organizācijas, 2 asociētos biedru organizācijas un 4 potenciālo biedru organizācijas, kuras nu jau kļuvuši par asociētajiem biedriem. Ar pilno biedru sarakstu iespējams iepazīties šeit.

Kongresā tika skatīts LJP darbības ziņojums un turpmākie plāni, apstiprinātas 2020. gada prioritātes un budžets, veikti Statūtu grozījumi, uzlabojot organizācijas pārvaldību.

Tā pat tika izslēgti vairāki neaktīvi biedri un uzņemti jauni - biedrība "Kalmārs", jaunatnes organizācija "Protests", nodibinājums "Rīgas jauniešu iniciatīvu fonds" un biedrība “Attīstības platforma YOU+”.

Tā kā kopš augusta LJP valde darbojās nepilnā sastāvā, ievēlēti divi jauni valdes locekļi - Matīss Lācis (izvirzīts no Latvijas skautu un gaidu centrālās organizācijas) un Raivis Gunārs Tauriņš (izvirzīts no Klubs "Māja"), kā arī notika viceprezidenta vēlēšanas - ievēlēts Matīss Lācis. Šobrīd LJP komandas sastāvs ir redzams šeit.

Kongresa noslēgumā tika pārskatīta arī pozīcija "Balsot no 16" un līdzīgi kā 2015. gadā Latvijas Jaunatnes padomes dalīborganizācijas to šobrīd neatbalsta. Ar pozīciju iespējams iepazīties šeit.

Kongress notika pateicoties projektam "LJP darbības nodrošināšana 2019-2020", kurš tiek īstenots Jaunatnes politikas valsts programmas 2019. gadam budžeta finansējuma ietvaros.

Ārējās vietnes
Atbalstītāji

Dalies:

Aktuāli