Noslēdzies tiešsaistes lekciju cikls par Jaunatnes jomu Latvijā

IZM_LPS_LJP_video_lekcijas_final_1Šī gada 24. novembrī noslēdzās tiešsaistes lekciju cikls par Jaunatnes jomu Latvijā. Kopumā no septembra līdz novembrim tika organizētas un pārraidītas trīs lekcijas. Latvijas Jaunatnes padomes izpirlddirektore Inese Šubēvica informē, ka lekciju cikls guvis plašu atsaucību visā Latvijā un šo iniciatīvu ir plānots turpināt arī nākošgad.
Laika posmā no šī gada septembra līdz novembrim, tiešsaistes lekcijās tika diskutēts par jaunatnes lietu konsultatīvās komisijas veidošanu, par jaunatnes organizācijām pašvaldībās un par jauniešu uzņēmējdarbības (uzņēmējspēju) atbalsta pieredzi. Tajās piedalījās Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvji, biedrību un pašvaldību pārstāvji, kas veic darbu ar jaunatni vietējā un reģionālā līmenī. I. Šubēvica uzsver, kas šādas lekcijas ir efektīgs veids, kā nodot labās prakses piemērus pēc iespējas plašākam speciālistu lokam.

Lekciju ciklu organizēja Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību Savienību un Latvijas Jaunatnes Padomi (LJP).

Tiešsaistes lekcijas ikviens interesents var noskatīties arī youtube.com Latvijas Jaunatnes padomes kontā:
1.lekcija “Jaunatnes lietu konsultatīvās komisijas veidošana, darbība, veiksmes stāsti, zemūdens akmeņi.”
2. lekcija “Jaunatnes organizācijas pašvaldībā”
3. lekcija “Jauniešu uzņēmējdarbības (uzņēmējspēju) atbalsta pieredze”

Papildus infomācija, prezentācijas un fotoattēli no tiešsaistes lekcijām pieejami Latvijas Pašvaldību savienības mājaslapā.

logucu_rinda


Dalies:
Tagi

Aktuāli