Nākotnes organizāciju vadība

Sadaļa

30. jūnijā plkst. 15:00 Latvijas Jaunatnes padome organizē sarunu par kvalitātes vadību Clubhouse platformā. Aicinam piedalīties tos, kuriem tēma ir aktuāla, jo sarunā runāsim par kvalitātes vadību - kam tā domāta, kāpēc tā ir svarīga, kā tā palīdz organizācijas ilgtspējai un eksperti dalīsies padomos, lai to sāktu īstenot savā organizācijā/komandā.

Diskusijā ir piesaistīti dažādu jomu eksperti tai skaitā: Aldi Zauls - biznesa treneris un konsultants un LEAN eksperts; Ilze Medne - integrālas līderības koučs, HR Podcast podkāsta vadītāja; Kristaps Cīrulis - ilgtspējīgu produktu un zīmolu dizaineris un Sanita Ločmele - uzņēmumu vadības un stratēģiskas personāla vadības studente Zviedrijā.

Clubhouse platforma tagad ir pieejama gan Iphone, GAN ANDROID lietotājiem. Lai piereģistrētos platformā ir nepieciešams ielūgums, to jūs varat dabūt rakstot kādam, kam jau ir clubhouse aplikācija telefonā. Piekļuves saite diskusijai šeit.

Šī aktivitāte ir daļa no mūsu projekta "LJP 4.0", kuru finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.
Ārējās vietnes
Atbalstītāji

Aktuāli