Meklējam jaunieti dalībai ES jaunatnes konferencē Luksemburgā

Latvijas Jaunatnes padome (LJP) sadarbībā ar Strukturētā dialoga nacionālo darba grupu izsludina pieteikšanos 18-25 gadus veciem jauniešiem dalībai Eiropas Savienības (ES) jaunatnes konferencē, kas notiks no 21. līdz 24.septembrim, Luksemburgā. Konferencē tiksies ES valstu jauniešu pārstāvji un lēmumu pieņēmēji, lai kopīgi izstrādātu gala rekomendācijas jauniešu politiskās līdzdalības veicināšanai. luksemburga

Pieteikties ir aicināti jaunieši, kas piedalījušies Strukturētā dialoga pasākumos Latvijā, aktīvi iesaistījušies diskusijās un rekomendāciju izstrādē. No visām pieteiktajām kandidatūrām, tiks izvēlēts viens jaunietis, kurš kopā ar citiem Latvijas delegācijas pārstāvjiem piedalīsies konferencē. Visus izdevumus (transports, nakšņošana, ēdināšana) segs pasākuma organizatori.

Pieteikšanās, līdz 2.augustam, aizpildot pieteikuma anketu. Rezultāti tiks paziņoti 3.augustā.

Dalībai ES jaunatnes konferencē ir apstiprināta Madara Lamberte no Kurzemes reģiona. Pavisam tika saņemti 12 pieteikumi. Kandidāta atlasē galvenie atlases kritēriji bija kandidāta aktīva dalība Strukturētā dialoga pasākumos Latvijā (vietējās konsultācijās, reģionālajās konferencēs un nacionālajā konferencē), iesaistīšanās rekomendāciju izstrādē, kā arī motivācija piedalīties ES jaunatnes konferencē.

Papildus informācija par Strukturēto dialogu pieejama šeit.

visi_logo


Dalies:

Aktuāli