LJP Ziemas sesija 18.-20.decembrī

Aicinām Latvijas Jaunatnes padomes (LJP) dalīborganizācijas, citas jauniešu nevalstiskās organizācijas, sadarbības partnerus un interesentus pieteikt dalību LJP Ziemas sesijā 2015, kas notiks 18.-20.decembrī, Cēsīs, viesu namā "Laso". Pieteikšanās iespējama līdz 13.decembrimsesija

LJP Ziemas sesijā tiks organizēta tikšanās ar mediju cilvēkiem, lai izzinātu vairāk par to, kā strādāt ar žurnālistiem, kāda ir TV darba specifiska, kas jāņem vērā, sniedzot intervijas; tikšanās ar Eiropas Parlamenta deputātiem, lai vairāk uzzinātu par darbu Eiropas parlamentā un Latvijas NVO sadarbību ar Eiropas Parlamenta deputātiem. Ziemas sesijā būs iespēja atskatīties uz aizvadītā gada sasniegumiem, pateikt paldies un saņemt pateicības, arī vairāk uzzinātu par darbu, ko dara LJP biedru organizācijas un Pārstāvju sapulcē pieņemsim aktuālos lēmumus.

Dalībnieku ierašanās notiks 18.decembrī no plkst.17.00 (neformāls iepazīšanās vakars, pirts, valdes sēde) un došanās prom, 20.decembrī pēc Pārstāvju sapulces un pusdienām (no plkst.14.00). Detalizētāka darba kārtība un dokumenti tiks nosūtīti decembrī.

Lūgums deleģēt vismaz 1 pārstāvji no biedru organizācijas līdz 13.12.15. Pieteikšanās.

Apstiprinājumu par dalību nosūtīsim vēlākais 15.12.15. (priekšroka tiks dota pārstāvjiem, bet citādi guļvietu ietilpība zālē ir gana liela, noteikti centīsimies apstiprināt visus interesentus). Ja rodas kādi papildus jautājumi, rakstiet ljp[at]ljp.lv vai zvaniet 29209607.

LJP Ziemas sesija tiek organizēta ar Eiropas Ekonomiskās zonas finanšu instrumenta un Latvijas valsts finansiālu atbalstu, projekta „Latvijas Jaunatnes padomes darbības stiprināšana “LJP 2.0” ietvaros.

visi_logo


Dalies:

Aktuāli