LJP viesojas NVO TV, lai diskutētu par aktualitātēm jaunatnes jomā

19. oktobrī notika NVO TV interaktīvā diskusija par aktualitātēm jaunatnes jomā - konkursiem “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2017” un “Labākais darbā ar jaunatni 2016”, strukturēto dialogu, līdzdalību un citām aktualitātēm.

Diskusija vērojama uzlabotajā interneta vietnē www.nvotv.lv un tajā piedalījās Latvijas Jaunatnes padomes prezidents Emīls Anškens.

[embed]https://youtu.be/M2yo2eRZ0f8[/embed]

Diskusija notika „Baltijas Reģionālā fonda” īstenotā projekta "NVO TV attīstība" ietvaros. Projekta mērķis ir uzlabot nevalstisko organizāciju komunikācijas platformu www.nvotv.lv, lai veicinātu aktīvu, ilglaicīgu un kvalitatīvu organizāciju līdzdalību lēmumu pieņemšanas procesā, uzlabotu publisko pakalpojumu sniegšanas kvalitāti un veicinātu nevalstiskā sektora aktīvāku iesaisti politikas plānošanā un publisko pakalpojumu attīstībā.  Projekta pastarpinātais mērķis ir nodrošināt Latvijas nevalstiskās organizācijas un visus interesentus ar komunikācijas platformu, kurā nākotnē varēs tikt organizētas Online tiešraides par NVO sektoram aktuāliem jautājumiem.

Projektu "NVO TV attīstība", projekta Nr. 2016.LV/NVOF/DAP/MIC/044, finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

logucu_rinda


Dalies:

Aktuāli