LJP vadīs nodarbību Rīgas JOKP apmācību ietvaros

No 11. līdz 15.aprīlim, Skultes muižā notiks Rīgas Jaunatnes organizāciju konsultatīvās padomes (JOKP) apmācības jaunatnes darbiniekiem un tiem, kas ikdienā strādā ar jauniešiem vai plāno to darīt tuvākajā laikā. Latvijas Jaunatnes padomes (LJP) izpilddirektore Inese Šubēvica vadīs vienu no apmācību nodarbībām par aktīvās līdzdalības tēmu. apmacibas

Apmācības notiek 6 mēnešu gara projekta "Pilota Lidojums - Kompetences Darbā ar Jaunatni’’ ietvaros, kura mērķis ir sniegt iespēju jaunatnes darbiniekiem paaugstināt savas prasmes un kompetences, veidot savstarpēju atbalsta sistēmu un veicināt jaunatnes darba kvalitāti kopumā. Projekts sastāv no vairākiem posmiem, kas ir veidoti tā, lai visaptveroši attīstītu jaunatnes darbinieku kompetences un paplašinātu izpratni tādās tēmās kā procesu vadība, aktīva līdzdalība, dažādība, pašvadība u.c. Kopumā projekts sevī ietver:

  1. apmācības ārpus Rīgas (www.skultesmuiza.lv) - no 2015. gada 11.aprīļa līdz 17. aprīlim.
  2. iegūto zināšanu un prasmju pielietošana praksē pēc individuāla plāna -  ar mentora atbalstu-maijs- augusts.
  3. uz vajadzībām balstītas apmācību sesijas Rīgā - maijs - augusts.
  4. izvērtējums un tālāko soļu plānošana - septembris.

Projekts un apmācību programma ir Rīgas jaunatnes organizāciju, Rīgas jauniešu centra "Kaņieris" un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta kopdarbs.

Par iespēju piedalīties apmācībās un papildus informācija, sazinoties ar Robertu Egli - roberta.egle@riga.lv, 22078721.

visi_logo


Dalies:

Aktuāli