LJP uzsāk "Konference par Eiropas nākotni" pasākumu ciklu

Sadaļa

Ar pirmo diskusiju, kura norisināsies 29.jūlijā tiešsaistes platformā ZOOM, aizsāksies Latvijas Jaunatnes padomes diskusiju cikls, kuru laikā jaunieši no visiem Latvijas reģioniem tiešsaistē un klātienē tiks aicināti piedalīties interesantās diskusijās par dažādām Eiropas vērtībām.

Pirmās diskusijas tēma ir dzimumu līdztiesība un tās galvenā mērķauditorija ir 15 līdz 30 gadus veci jaunieši no Latgales reģiona.

Diskusijas mērķis ir apzināt, kā jaunieši izprot dzimumu līdztiesību un ar kādām līdztiesības problēmām saskaras ikdienā. Diskusijas sākumā eksperte Madaras Kanasta (centrs MARTA) dalīsies ar savu skatījumu un praktiskiem piemēriem, kā dzimumu līdztiesība izpaužas mūsu dzīvēs.

Tāpat tiks arī apkopotas dalībnieku idejas par to, ko paši JAUNIEŠI VAR DARĪT , lai veidotu līdztiesīgāku sabiedrību, un kāds atbalsts tam nepieciešams.

Diskusija norisināsies 29. jūlijā no plkst. 17:00-19:00 TIEŠSAISTĒ Zoom platformā.

Dalība pasākumā ir BEZMAKSAS.
Lai saņemtu tiešsaistes linkus, nepieciešams aizpildīt dalībnieku anketu.
Tā pieejama te: https://forms.gle/Ffh4YXaShookF7mX9

Konference par Eiropas nākotni ir pilsoņu vadītu debašu un diskusiju virkne, kas dos cilvēkiem no visas Eiropas iespēju dalīties ar idejām un palīdzēt veidot mūsu kopējo nākotni. Šī ir pirmā tāda veida konference, kā vērienīgs visas Eiropas mēroga demokrātisks process, tā piedāvā jaunu publisku forumu atklātām, iekļaujošām un pārredzamām diskusijām ar pilsoņiem par daudzām svarīgām prioritātēm un problēmām.

Diskusiju rīko Latvijas Jaunatnes padome sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā un Eiropas Savienības māju. Pasākums notiek Konferences par Eiropas nākotni ietvaros.

Jautājumu gadījumā sazinies ar eliza.bruklena@ljp.lv

Atbalstītāji

Aktuāli