LJP uzņem jaunas dalīborganizācijas!

Sadaļa

Uzņemam jaunas dalīborganizācijas LJP tīklā! Pievienojies lielākajai jauniešu organizāciju apvienībai Latvijā, lai jauniešiem Latvijā lielāks spēks! Kļūsti par dalīborganizāciju, rakstot mums uz ljp@ljp.lv un izsakot vēlmi kļūt par LJP dalīborganizāciju. E-pastā saņemsiet iesnieguma formu un sīkāku informāciju par dokumentiem, kas jāiesniedz, lai kļūtu par pilntiesīgu LJP biedru.

Kādēļ Latvijas Jaunatnes padomi sauc par lietussargorganizāciju? Mēs vienkopus pulcējam Latvijas aktīvos jauniešus - jaunatnes organizācijas! Ap vienu galdu, ap vienu ugunskuru, vienā ballītē, tīklojumā, sarunā, var teikt - zem viena lietussarga, kurā esam gatavi būt līdzas! Te var rast sadarbības iespējas un kopīgus projektus, sagaidīt atbalstu, konsultācijas, gan praktisku tehnoloģisku atbalstu aktivitātēm un idejām.

Ar mums kopā vari ietekmēt un ierosināt likumus, kas skar jauniešu dzīvi Latvijā, jo esam sadarbības partneri ministrijām, piedalāmies vairāk nekā 20 dažādās komitejās un komisijās, kas ietekmē jauniešus Latvijā! Darbojamies Eiropas Jaunatnes forumā - aizstāvam Latvijas jauniešu intereses starptautiski. Tieši tā - aizstāvam jauniešu intereses! Interešu aizstāvība ir joma, kurā strādājam visvairāk. Jo LJP organizāciju vidū ir jaunatnes jomas eksperti un praktiķi, kuri zina jauniešu vajadzības. Esi daļa no šī sadarbības tīkla! Izmanto mūsu sadarbības, komunikāciju kanālus un resursus!

Pievienojies lielākajai jauniešu organizāciju apvienībai Latvijā, lai jauniešiem Latvijā lielāks spēks! Kļūsti par Latvijas Jaunatnes padomes dalīborganizāciju!

 

Video tapis pateicoties Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2020. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaram un to atbalsta Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.

Ārējās vietnes
Atbalstītāji

Dalies:

Aktuāli