LJP Brīvprātīgo akadēmijā jaunieši pilnveido kompetences

No 12.-16.augustam Cēsīs norisinājās Latvijas Jaunatnes padomes (LJP) Brīvprātīgo akadēmija, kurā jaunieši no LJP, LJP dalīborganizācijas "Jaunatnes līderu koalīcija" un nodibinājuma "Baltijas Reģionālais fonds" pilnveidoja savas zināšanas par brīvprātīgo darbu un attīstīja tās praksē, piedaloties 6.Baltijas Atklātā Motoparaplānu čempionāta 2015 organizēšanā. bopc

Paralēli tematiskajām sesijām par brīvprātīgā darba pamatprincipiem, dažādiem brīvprātīgā darba veidiem un iespējām, jaunieši praksē pilnveidoja savas prasmes un zināšanas sporta pasākuma organizēšanā, palīdzot čempionāta tiesnešiem un organizatoriem, un sniedzot nepieciešamo atbalstu čempionāta dalībniekiem no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.

"Šī bija lieliska iespēja apgūt jaunas zināšanas un prasmes aizraujošā veidā, vairāk uzzināt par motoparaplanierismu un būt daļai no organizatoru komandas." Edgars Kozuliņš, LJP Mediju grupa. bopc

"LJP Brīvprātīgo akadēmijā piedalījos ar prieku. Iepazinos ar citiem brīvprātīgajiem un jautri pavadīju laiku. Arī līdzdalība čempionāta organizēšanā bija ļoti interesenta un pieredzes bagāta." Artūrs Jankauskis, LJP Brīvprātīgo grupa.

6.Baltijas Atklāto Motoparaplānu čempionātu 2015 organizēja Latvijas Paraplanierisma Federācija sadarbībā ar paraplanierisma klubiem Adrenalīns (Latvija), Mad pilots (Lietuva) un Aerosport (Igaunija). Plašāka informācija.

Pasākuma fotoreportāža. Autori: Edgars Kozuliņš, Rūta Keviešena, Linda Kalniņa (LJP Mediju grupa)

visi_logo


Dalies:

Aktuāli