LJP brīvprātīgie organizē aktivitātes "Gada brīvprātīgais 2014" svinībās.Papildināts.

Šā gada, 5.decembrī, Latvijas Jaunatnes padomes (LJP) brīvprātīgie jaunieši piedalījās brīvprātīgo godināšanas pasākumā "Gada brīvprātīgais 2014", kas notika Rīgas Nacionālajā sporta manēžā. Jaunieši no LJP Brīvprātīgā darba un Mediju grupas bija sagatavojuši interaktīvas aktivitātes pasākuma dalībniekiem, lai popularizētu brīvprātīgā darba iespējas Latvijas Jaunatnes padomē un Strukturēto dialogu, kā iespēju jauniešu politiskajai līdzdalībai. brivpratigais

Pasākuma dalībniekiem bija iespēja iesaistīties LJP brīvprātīgo interaktīvā spēlē "Prāta mežģis" un "Facebook profila foto", kuras atraktīvā veidā popularizēja brīvprātīgo darbu, kā lielisku jauniešu līdzdalības un kompetenču pilnveides iespēju.  Ikviens, kurš piedalījās organizētajās aktivitātēs, saņēma nelielu pateicības balvu un piedalījās izlozē par LJP sarūpētām 3 dāvanu kartēm 10 eiro vērtībā no Jāņa Rozes grāmatnīcas. Apsveicam laimīgos izlozes uzvarētājus - Kristīni Moricu, Reini Postaru un Alisi Klaužu! Foto ar dāvanu karšu ieguvējiem un pārējiem pasākuma dalībniekiem.

Pasākumā ikvienam interesentam bija iespēja pieteikties LJP Brīvprātīgā darba un Mediju grupā, kur jauniešiem ir iespēja iegūt pieredzi nacionāla un starptautiska mēroga pasākumu organizēšanā, pasākumu publicitātes nodrošināšanā, foto un video veidošanā,  līdzdarboties Latvijas prezidentūras Eiropas Savienībā pasākumos un saturīgi pavadīt savu brīvo laiku. Jaunieši, kuri vēlas kļūt par daļu no LJP brīvprātīgo komandas, aicināti pieteikties līdz 20.decembrim, aizpildot pieteikuma anketu līdzdalībai Brīvprātīgā darba grupā un Mediju grupā.

Brīvprātīgo godināšanas pasākuma ietvaros dalībniekiem bija iespēja uzzināt vairāk par Strukturētā dialoga aktivitātēm, tajā skaitā, reģionālajiem semināriem un diskusijām, kurās vienkopus tiksies jaunieši un politiķi, lai aktualizētu jauniešiem būtiskus jautājumus vietējā, nacionālā un Eiropas līmenī.

Sakām lielu paldies visiem LJP brīvprātīgajiem - Kristai, Rūtai, Edgaram, Eduardam, Almai un Madarai, par ieguldījumu Starptautiskās brīvprātīgo dienas aktivitāšu organizēšanā! 

Strukturētā dialoga ieviešana Latvijā, tajā skaitā aktivitātes pasākumā "Gada brīvprātīgais 2014", tika īstenotas ar Eiropas Komisijas, Erasmus+ un Izglītības un zinātnes ministrijas finansiālu atbalstu.

erasmus  ek  logoIzm_logologo


Dalies:

Aktuāli