Meklēt izmantojot virsrakstu
Datuma sākumpunkts
datuma beigu punkts
Atdalīt ar komatu

Apkopoti jauniešu ierosinājumi par dzimumu līdztiesību Latvijā un Eiropā

29. jūlija pēcpusdienā pulcinājām Latgales reģiona jauniešus diskusijā par dzimumu līdztiesību un to, kā ar to saistīta problemātika ietekmē jauniešu ikdienu. Diskusijas noslēgumā jaunieši nāca klajā ar ierosinājumiem, kā veidot iekļaujošāku un līdztiesīgāku vidi gan reģionālajā, gan nacionālajā, gan Eiropas mērogā.
Sadaļa

LJP sarunā ar kvalitātes vadības speciālisti

30. jūlijā organizējām LJP Facebook tiešraidi, kurā runājām par to kā ieviest kvalitātes vadību nevalstiskajās organizācijās. Sarunā tikāmies ar Gitu Tilleri, kas ir kvalitātes vadības speciāliste ar pieredzi NVO un valsts sektorā, un viņa dalījās ar savu pieredzi ieviešot kvalitātes vadības sistēmu nevalstiskajā organizācijā.
Sadaļa

Latvijas Jaunatnes padome solidarizējas ar Baltkrievijas Jaunatnes padomi un pilsonisko sabiedrību

Kopš pagājušās nedēļas Baltkrievijas pašpasuldinātā prezidenta Aleksandra Lukašenko represijas pret pilsonisko sabiedrību ir pastiprinājušās. Šobrīd tās vēršas gan pret organizācijām, kas aktīvi iestājas pret viņa režīmu un sniedz palīdzību politiskajiem ieslodzītajiem un citiem režīma upuriem, gan apolitiskām labdarības organizācijām. LJP aicina atcerēties, ka demokrātija ir trausla un jāsargā mums visiem.
Sadaļa

LJP uzsāk "Konference par Eiropas nākotni" pasākumu ciklu

Diskusijas mērķis ir apzināt, kā jaunieši izprot dzimumu līdztiesību un ar kādām līdztiesības problēmām saskaras ikdienā. Diskusijas sākumā eksperte Madaras Kanasta (centrs MARTA) dalīsies ar savu skatījumu un praktiskiem piemēriem, kā dzimumu līdztiesība izpaužas mūsu dzīvēs.
Sadaļa

LJP PAVEIKTAIS APRĪLĪ

LJP komanda aprīlī: piedalījās Bauska novada diskusijā par jauniešu līdzdalību pašvaldībās, uzsverot jauniešu līdzdalības nozīmi; organizēja LJP jauno dalīborganizāciju iepazīšanās tikšanos, lai jaunos biedru informētu par LJP struktūru un iesaistes iespējām; piedalījās 2 Saeimas deputātu darba grupās par brīvprātīgo darbu, sniedzot LJP viedokli par uzlabojumiem likumā un sistēmā darbojās IZM jaunatnes darbinieku mācību vērtēšanas komisijā, atlasot 25 pretendentus IZM organizētajām mācībām;
Sadaļa

Aktuāli