Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne aicina uz stāstu vakaru "Dzīvā bibliotēka"

Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes (LSKJ) Rīgas centra nodaļa aicina uz stāstu vakaru "Dzīvā bibliotēka" trešdien, 13. novembrī, plkst. 16.45 Gētes institūtā Rīgā, Torņa iela 1, ieeja no Klostera ielas.

Stāstu vakars tiek organizēts LSKJ programmas "Diskriminācijas un vardarbības mazināšana" ietvaros un pasākums būs laba iespēja gan izbaudīt interesantus stāstus, gan satikt LSKJ brīvprātīgos, gan tuvāk iepazīt organizācijas darbību! 

STĀSTU AUTORI:
“Dzīvā grāmata” ULLA MILBRETA: sociālā uzņēmuma “Cafe M” īpašniece (stāsts par bezatkritumu dzīvesveidu un pirmo bezatkritumu kafejnīcu Baltijā)

“Dzīvā grāmata” RUDĪTE LOSĀNE: dzejniece, ilggadēja Iļģuciema sieviešu cietuma kapelāne, Latvijas Luterāņu sieviešu teoloģu apvienības prezidente, Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas ārpus Latvijas mācītāja.(stāsts par sievietes vietu baznīcā un ko tas nozīmē būt sievietei – mācītājai)

“Dzīvā grāmata” KITIJA JURCIKA: fotogrāfe, fotoprojekta “Vitiligo” autore (stāsts par diagnozi “vitiligo” un kā citādo pārvērst par skaisto)

Vairāk informācijas par pasākumu - https://www.facebook.com/events/465408910993910/


Dalies:

Aktuāli