Kvalitātes vadības ieviešana Latvijas Jaunatnes padomē

Sadaļa

Esam aizsākuši darbu pie kvalitātes vadības ieviešanas Latvijas Jaunatnes padomē. Kvalitātes vadības ieviešana ietver sevī drosmi un spēju paskatīties uz savu darbu un organizāciju kopumā no malas. Pateicoties kvalitātes vadībai organizācijas darbības organizēšana un pārraudzība kļūst vienkāršāka. 

Ja savulaik kvalitātes vadība nozīmīgāka bija ražošanas uzņēmumos, tad pēdējos gadu desmitos aizvien vairāk tiek runāts par kvalitātes aspektiem arī valsts pārvaldē, tai skaitā nevalstiskajās un jaunatnes organizācijās.

Praksē kvalitātes vadība nozīmē tādu kā organizācijas karti, ar kuras palīdzību ir vienkāršāk strādāt gan organizācijas vadībai, gan darbiniekiem. Pastāv uzskats, ka vislabāk par kādu procesu/ darbību zina cilvēks, kurš to ikdienā veic, taču kvalitātes vadība palīdz sistematizēt un pārvaldīt organizācijas kopīgās zināšanas, lai strādātu un sadarbotos labāk.

Kvalitātes vadība nozīmē domāt par kvalitāti dažādās dimensijās – gan produkta/pakalpojuma kontekstā, gan organizācijas un tās darba kvalitātes uzlabošanā.

Drīzumā aicināsim jūs uz diskusijām par kvalitātes vadību, un vairāk arī iepazīstināsim ar to kādēļ varbūt arī citiem ir jāsāk domāt par kvalitātes vadības sistēmas ieviešanu savā organizācijā.

Šī aktivitāte ir daļa no mūsu projekta "LJP 4.0", kuru finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.

Ārējās vietnes
Atbalstītāji

Aktuāli