Jauniešu NVO aicinātas uz sadarbību festivāla “Jaunieši iesaistās 2016” organizēšanā

posters_NVOLatvijas Jaunatnes padome aicina jaunatnes organizācijas un organizācijas, kas strādā ar jauniešiem no visas Latvijas, uz sadarbību jauniešu nevalstisko organizāciju (NVO) festivāla “Jaunieši iesaistās 2016” organizēšanā! NVO festivāls “Jaunieši iesaistās 2016” šogad notiks 22.aprīlī, Rīgā, RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O6.

Jauniešu NVO festivāls “Jaunieši iesaistās” tiek organizēts ar mērķi veicināt savstarpējo organizāciju sadarbību un pieredzes apmaiņu un iepazīstināt ar organizāciju darbu tos jauniešus, kas vēlas iepazīties un vairāk uzzināt par dažādu jomu jaunatnes organizācijām un organizācijām, kas strādā ar jauniešiem, no visas Latvijas.

Festivāla programma:
10:00-12:00 Iekārtošanās
12:00-18:00 “Tagadne ir Nākotne”
(organizāciju piedāvātās informatīvās, izglītojošās un radošās aktivitātes par dažādām ar organizāciju darbību saistītām tēmām)
18:00-19.00 Viktorīna un Pārsteigumu balvu izloze  / Stendu novākšana
19.00-22:00 “Kosmoss Nākotnei!” – LJP 20 gadu dzimšanas dienas svinības
(tikšanās ar LJP dibinātājiem un vadītājiem, interaktīva LJP vēstures izzināšana, Lieldraugu sarūpēti svētku priekšnesumi, Dzimšanas dienas kūka un Ballīte fantastiskas muzikālas apvienības pavadījumā).

Pasākumā tiks nodrošināts: dažāda veida izglītojošas darbnīcas, tematiskas meistarklases, diskusijas, valodu klubi, dzīvā bibliotēka, priekšnesumi, jauniešu filmas, āra pasākumi pilsētvidē un vēl un vēl.

Organizāciju pārstāvjiem pasākuma laikā tiks nodrošinātas:

  • uzkodas un dzērieni,
  • nepieciešamie materiāli, saskaņā ar iepriekšējām individuālām vienošanās ar LJP,
  • telpas, apgaismojums, elektrība, stendi, galdi un krēsli, muzikāls noformējums.

Organizāciju ieguvumi piedaloties festivālā:

  • Pieredzes apmaiņa ar citām organizācijām;
  • Jauniešu informēšana par organizācijas piedāvātajām iespējām;
  • Jaunu biedru un brīvprātīgo piesaiste organizācijas darbībā;
  • Plašākas sabiedrības iepazīstināšana ar organizācijas darbību, atbalstītāju piesaiste;
  • Līdzdalība Jauniešu NVO Sadarbības kartes veidošanā.

Pieteikšanās Jauniešu NVO festivālam “Jaunieši iesaistās 2016”, aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē līdz 4.martam  šeit.

7. martā plkst.18.00 RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O6 notiks tikšanās ar organizācijām, kuras pieteikušas savu dalību festivālam, lai iepazītos ar telpām un to tehnisko nodrošinājumu.

Papildus informācija: Inese Šubēvica - ljp[at]ljp.lv, mob. tālrunis 29209607.

Festivālu rīko Latvijas Jaunatnes padome ar Eiropas Komisijas, Izglītības un zinātnes ministrijas un Eiropas Savienības programmas Erasmus+ finansiālu atbalstu, sadarbībā ar informatīvajiem atbalstītājiem un LJP dalīborganizācijām.

logo_bez_ljplogo_ljp_par_aktivu_jaunatni-02


Dalies:

Aktuāli