Jauniešiem iespēja piedalīties starptautiskā konferencē par inovatīvu brīvprātīgo darbu

Jauniešiem vecumā līdz 30 gadiem ir iespēja pieteikties starptautiskai konferencei par inovatīvu brīvprātīgo darbu, kas norisināsies 12.oktobrī Polijas pilsētā Rybnik. Pieteikšanās konferencei līdz 20.septembrim, aizpildot reģistrācijas anketu šeit. Konferenci organizē biedrība “Sociālais inovācijas centrs” (SIC) sadarbībā ar Latvijas Jaunatnes padomi (LJP). socap

Konferencē tiksies 70-100 jaunieši un darbā ar jaunatni iesaistītie no Polijas, Rumānijas, Latvijas, Igaunijas un Lietuvas, lai dalītos pieredzē ar inovatīviem brīvprātīgā darba prakses piemēriem un meklētu risinājumus jauniešu ar ierobežotām iespējām iekļaušanai Eiropas Brīvprātīgajā darbā (EBD). Pasākuma ietvaros tiks organizētas arī dažādas radošās un tematiskās darbnīcas.

Praktiskā informācija:

Apstiprinātajiem dalībniekiem tiks nodrošināts transports uz pasākumu un atpakaļ (Rīga - Marijampole - Rybnik - Marijampole - Rīga). Izbraukšana no Rīgas 11.oktobrī plkst.6:00 ar 18-vietīgu mikroautobusu. Ierašanās plānota 11.oktobra vakarā. Izbraukšana atpakaļ uz Rīgu 13. oktobrī līdz plkst.12:00. Iebraukšana Rīgā plānota vēlu vakarā.

Dalībniekiem tiks nodrošināta un apmaksāta nakšņošana divvietīgos numuros (11. un 12.oktobris), ēdināšana (brokastis, pusdienas, kafijas pauzes). Izdevumi par vakariņām netiek segti.

Konference tiek organizēta projekta “Sociālais kapitāls kā rīks jaunatnes pilsoniskai līdzdalībai Austrumeiropas valstīs” (SOCAP) ietvaros. Projektu īsteno biedrība “Sociālais inovāciju centrs” sadarbībā ar Latvijas Jaunatnes padomi un partneriem no Igaunijas, Lietuvas, Polijas un Rumānijas. Projekts tiek finansēts ar Eiropas Savienības programmas „EIROPA PILSOŅIEM” (2014-2020) atbalstu. Projekta ietvaros tiek īstenotas daudzveidīgas aktivitātes jauniešiem un jaunatnes līderiem gan Latvijā, gan partneru valstīs. Plašāka informācija par projektu: www.socialinnovation.lv

logo_ljp sic  socap_logo  ep  for_citizens


Dalies:

Aktuāli