Meklēt izmantojot virsrakstu
Datuma sākumpunkts
datuma beigu punkts
Atdalīt ar komatu

Klubs "Māja" aicina uz konferenci par mentālo veselību "Iekšējā Pasaule"

15. janvārī no plkst. 11:00 līdz 16:00 norisināsies biedrības Klubs "Māja" - Jaunatne vienotai Eiropai konference par mentālo veselību "Iekšējā Pasaule". Konferencē tiks aplūkoti dažādi ar mentālo veselību jeb, citiem vārdiem sakot, savu iekšējo pasauli, saistīti temati, kuri aktuāli ne tikai jauniešiem un darbā ar jaunatni iesaistītajiem, bet ikvienam interesentam.

Apkopoti Baltijas jauniešu ierosinājumi par izglītību un vienlīdzību

2021.gada 22.oktobrī norisinājās tiešsaistes diskusija Latvijas, Lietuvas un Igaunijas jauniešiem par tēmu, kā veidot kvalitatīvu dzīvi jauniešiem Latvijā un Eiropā? Šī diskusija bija noslēdzošais pasākums, ko Latvijas Jaunatnes padome organizēja Eiropas Nākotnes konferences ietvaros.
Sadaļa

Piedzīvojuma Gars aicina jauniešus piedalīties personīgās izaugsmes treniņā "LEC"

Biedrība "Piedzīvojuma Gars" aicina jauniešus vecumā no 18 līdz 25 gadiem piedalīties personīgās izaugsmes treniņā "LEC". "LEC" jeb "Love Every Challenge" būs 5 dienu pašizolācija, tikai ne no vīrusa, bet no ikdienas rutīnas, pavadot laiku ar sevi, savām domām, iedvesmojošu vidi un cilvēkiem!

Biedrība “Papardes zieds” uzsāk veselības izglītības aicinājuma kampaņu “Pasargā savējo!”

Biedrības “Papardes zieds” veselības izglītības kampaņas “Pasargā savējo!” mērķis ir nodrošināt visiem Latvijas bērniem un jauniešiem, tai skaitā arī ar fiziskās un garīgās attīstības traucējumiem, pieejamu, kvalitatīvu un pilnvērtīgu veselības izglītību, kā arī rosināt esošos un topošos vecākus aizdomāties par veselības izglītības tēmām, kas pasargās viņu bērnus nākotnē.

Latvijas Skautu un Gaidu centrālā organizācija sadarbībā ar Pasaules Dabas Fondu izveidojuši filmu jauniešiem “Neatsāj pēdas”

Lāčplēša dienā, 11. novembrī, plkst. 19.30 LTV1 pirmizrādīs aizraujošu dokumentālu filmu “Neatstāj pēdas”. Tās galvenie varoņi ir deviņi jaunieši, kuri COVID – 19 pandēmijas laikā dodas dabā, lai piedzīvotu un uzzinātu ko jaunu.

Aktuāli