Izveidota mājaslapa, kas apkopo jauniešu izaugsmes iespējas

6. novembrī dots starts interneta platformai "Visas iespējas", kas apkopo dažādas iespējas jauniešiem sevi pilnveidot - pieredzes apmaiņas braucienus, seminārus, apmācības u.c.

Interneta platforma "Visas iespējas" savienos aktīvos jauniešus ar organizācijām vietējā un arī starptautiskā mērogā, sniedzot iespēju atlasīt projektus un pasākumus gan pēc satura, gan katra jaunieša personīgajām interesēm, vēsta idejas autors un uzņēmuma dibinātājs Gustavs Upmanis.

"Visas iespējas" ir sešu jauniešu attīstīts projekts, kas šobrīd jau ieguvis sociālā uzņēmuma statusu. Vidējais jauniešu vecums nepārsniedz 23 gadus, tāpēc viņi paši labi pārzina, kas interesē mūsdienu jaunatni.

"Jauniešiem ir pilns ar iespējām! Tikai bieži demotivē to grūtā atrašana kopējā informācijas biezenī, un bez draugu vai skolotāju padalīšanās ar informāciju, nu, nekādīgi. Tāpēc mēs nākam pretī jauniešiem un apkopojam iespējas viņu labā," stāsta Upmanis.

Platformas prezentācija notika 6. novembrī pulksten 18 kultūras telpā "Autentika". Pasākumā īpaši tika gaidīti jaunieši un jauniešu organizāciju pārstāvji, bet tas bija atvērts ikvienam interesentam. Atklāšanas brīdī bija klāt arī dažādu mediju organizāciju pārstāvji un ar saviem pieredzes stāstiem dalījās mūziķe Māra Upmane-Holšteine, kā arī ceļotājs Māris Resnis.

Šobrīd "Visas iespējas" aktīvi aicina organizācijas piedalīties lapas satura veidošanā un dalīties ar saviem projektiem un iespējām. Uz doto brīdi lapā atrodamas vairāk nekā 100 iespējas no aptuveni 30 organizācijām.

Ārējās vietnes
Atbalstītāji

Dalies:

Aktuāli