Interaktīvais brīvprātīgo forums "Brīvprātības platforma"

30. jūlijā, plkst.15:00-18:00, pie t/c "ORIGO" Latvijas Jaunatnes padomes (LJP) dalīborganizācija Radošā apvienība jauniešiem “TREPES” sadarbībā ar citām nevalstiskajām organizācijām (NVO) rīko interaktīvu brīvprātīgo forumu “Brīvprātības platforma”,  kura viens no mērķiem ir apvienot biedrības un nodibinājumus, kuri ikdienā strādā ar sociālajām grupām. brivpratigais

LJP brīvprātīgie un Mediju grupas jaunieši pasākuma ietvaros organizēs prāta spēles par brīvprātīgo darbu, tā nozīmi jauniešu pašpilnveidē un brīvprātīgā darba iespējam. Foruma interaktīvajās, radošajās un informatīvajās darbnīcās ikvienam interesentam būs iespēja uzzināt par brīvprātīgā darba dažādiem aspektiem un katra sabiedrības indivīda spēju iesaistīties Latvijas, Eiropas un pasaules, izaugsmē dažādās dzīves jomās, līdzdarbojoties brīvprātīgā darba aktivitātēs. Forumā apvienosies 12 dažādu paaudžu NVO.

Apmeklētāji varēs iesaistīties jaunu prasmju apgūšanā, informācijas izzināšanā, spēļu un dažādu kultūru deju izmēģināšanā. Uz t/c "ORIGO" kultūras centra skatuves uzstāsies talantīgi bērni un jaunieši, populāri mākslinieki. Forumu vadīs brīvprātīgie - Veronika Bernane un mūziķis Andris Kivičs.

Forumu organizē  radošā apvienība jauniešiem "TREPES", sadarbībā ar biedrību "K.I.D.S", Latvijas Jaunatnes padomi un tās dalīborganizācijām - nodibinājumu "Baltijas Reģionālais fonds", "Palīdzēsim.lv", "Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatni", kā arī, biedrību “Rīgas aktīvo senioru alianse”, “Dabas draugi”, “Cita Rīga”, “Bērnu draugi”, “Latvijas Samariešu apvienība”, “Bērnu forums”, Rīgas Skolēnu domi, “Iespēju resursi” un “Latvijas attīstības platforma sadarbībai”.

Pasākums tiek organizēts projekta “Brīvprātības platforma” ietvaros, kuru īsteno radošā apvienība jauniešiem "TREPES" un biedrība "K.I.D.S". Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija,  Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2009.-2014.gada perioda programmas „NVO fonds” apakšprogrammas „Nevalstisko organizāciju projektu programma”.

Pasākuma fotoreportāža. Autore: Karīna Kozinde, LJP Mediju grupa

sif


Dalies:

Aktuāli