Interaktīvā pastaiga pa Rīgu

Pēdējie mēneši un pats gads ir bijis daudz pavadīts iekštelpās un tiešsaistes sanāksmēs. Tā kā pavasaris ir izniris no ziemas guļas, lai atkal uzziedētu, un Latvijas laiks kļūst saulaināks un gaišāks, rodas arī jauna iespēja iziet ārā un atstāt mūsu datoru ekrānus mājās.

Šajā nedēļas nogalē no piektdienas 23.04 līdz svētdienai 25.04 jūs esat aicināti pievienoties aizraujošā LGBTQIA+ Rīgas tūrē. Ja jūs jūtaties noguris no visas tiešsaistes dzīves, ja jums pietrūkst vairāk ārpasaules un gribās būt tuvāk dabai, kā arī ja jūs interesē Rīgas vēsture un interesantas vietas Rīgā, neatkarīgi no tā, vai esat piedzīvojumu meklētājs vai nē, tad šis pasākums ir tieši priekš jums.

Tūres laikā būs iespēja iepazīt Rīgu, apmeklēt nozīmīgas queer vietas un uzzināt par LGBTQIA+ vēsturi, vienlaikus izpildot dažādus mini izaicinājumus un uzdevumus. Šis pasākums ir izstrādāts actionbound lietotnē, kas būs jūsu kompass šajā pieredzē.

Jūs varat piedalīties viens pats vai kopā ar draugiem, partneri, savu suni, kaķi, ģimenes locekļiem. Paturam gan prātā, ka pasākums notiks saskaņā ar Covid-19 drošības pasākumiem.

Lai pieteiktos pasākumam spied šeit.

Ārējās vietnes

Aktuāli