Meklēt izmantojot virsrakstu
Datuma sākumpunkts
datuma beigu punkts
Atdalīt ar komatu

Iespēja pieteikties mācībām: "Interešu aizstāvības ABC", ko vadīs Latvijas Pilsoniskā alianse

Jau 1. februārī tiekamies mācībās "Interešu aizstāvības ABC", ko vadīs Latvijas Pilsoniskās alianses direktore Kristīne Zonberga un Latvijas Pilsoniskās alianses politikas koordinators Artis Zaļūksis.
Sadaļa

Eiropas Parlamenta birojs Latvijā aicina pieteikties jaunatnes Kārļa Lielā balvai 2022

Eiropas Parlamenta birojs Latvijā aicina jauniešus vecumā no 16 līdz 30 gadiem, kas strādā pie projekta, kas saistīts ar Eiropu, pieteikties jaunatnes Kārļa Lielā balvai 2022. Tā ir iespēja iegūt finansējumu, lai turpinātu attīstīt savu iniciatīvu!
Sadaļa

JSPA aktualitātes Eiropas Jaunatnes gada ieskaņā

2022. – Eiropas Jaunatnes gadu – Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) darbā ar jaunatni iesaistītajiem, organizācijām un pašvaldībām piedāvā produktīvi uzsākt ar praktiskām mācībām, tiešsaistes vebināriem, kā arī atgādina par svarīgiem pieteikšanās termiņiem.
Sadaļa
Tagi

Dzīvā bibliotēka: Cilvēks. Kopiena. Pārmaiņas

Biedrība "Radi Vidi Pats" aicina interesentus uz vienu no gaidītākajiem šīs ziemas pasākumiem "Dzīvā bibliotēka: Cilvēks. Kopiena. Pārmaiņas". Nav iespējams iedomāties tumšos un aukstos vakarus bez kādas aizraujošas un vērtīgas grāmatas. Pārmaiņas pēc Radi Vidi Pats aicina "lasīt" grāmatas, kas būs cilvēki.

Solidaritātes un brīvprātīgā darba projektu īstenotājiem 2022.gadā pieejami vairāk nekā 1,3 miljons eiro

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) izsludina 2022. gada programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektu konkursu un aicina organizācijas, pašvaldības, jauniešu neformālās grupas u.c., kas vēlas īstenot solidaritātes un brīvprātīgā darba projektus līdz 23. februāra, plkst. 13:00, iesniegt savus projektu pieteikumus.
Sadaļa
Tagi

LSGCO aicina uz ikgadējo jaunatnes politikas konferenci "ARVIEN MODRI? pienākums pret sevi"

Latvijas Skatu un gaidu centrālā organizācija 4. decembrī aicina pievienoties ikgadējai jaunatnes politikas konferenci "ARVIEN MODRI? pienākums pret sevi". Konference norisināsies klātienē Rīgā, 11. novembra krastmalā 33 (viesnīcā Wellton Riverside SPA Hotel) un tiešsaistes platformā Zoom.

Aktuāli