Ieskaties JSPA žurnāla “Jaunatne ziema 2016″ numurā!

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) ir sagatavojusi žurnāla “Jaunatne” ziemas numuru, kurā apkopota informācija par aģentūras darbu 2015.gadā, noderīga informācija jaunatnes jomā un neformālajā izglītībā. Žurnālā iekļauti arī Latvijas Jaunatnes padomes informatīvie raksti par "Gada brīvprātīgais 2015" pasākumu un Strukturētā dialoga IV cikla noslēguma konferenci. jaunatne

Žurnālā atradīsi iedvesmojošas svētku uzrunas un līdztekus citiem informatīvajiem rakstiem - plašu apskatu par Latvijas Jaunatnes padomes (LJP) īstenotā projekta “Strukturētā dialoga īstenošana Itālijas, Latvijas un Luksemburgas prezidentūras Eiropas Savienības padomē” noslēguma konferenci, kurā tika sagatavoti priekšlikumi jauniešu politiskās līdzdalības veicināšanai Latvijā. Sadarbībā ar JSPA, LJP sagatavoja arī atskatu uz "Gada brīvprātīgais 2015" svinīgo pasākumu 5.decembrī, kurā tika sveikti brīvprātīgie no visas Latvijas. Godināmo pulkā, arī viena no aktīvākajām LJP brīvprātīgajām - Krista Lubiņa, par kuras brīvprātīgā darba pieredzi un ieguvumiem, plašāks raksts laikrakstā "Diena".

Tāpat žurnālā iespējams izlasīt par Latvijas - Šveices sadarbības programmas ietvaros organizētajiem pasākumiem 2015.gadā - gan par reģionālo forumu jaunatnes darbā "(SA)darbojies!", kurā klātesošos uzrunāja arī LJP viceprezidents Mārtiņš Šteins un LJP brīvprātīgie jaunieši sniedza atbalstu pasākuma organizētājiem, gan par Kurzemes reģionālo konferenci "Līdzdarbojies!", kurā pasākuma filmēšanu un fotografēšanu nodrošināja LJP Mediju grupas jaunieši.

Atvēli laiku, lai iepazītos ar jauniešu, jaunatnes darbinieku pieredzes stāstiem! JSPA žurnāls "Jaunatne ziema 2016" ir pieejams šeit.

visi_logo


Dalies:
Tagi

Aktuāli