Forums "Interešu izglītība - vērtības un izaicinājumi"

Izsludināta pieteikšanās forumam “Interešu izglītība – vērtības un izaicinājumi”, kas notiks 14. oktobrī tiešsaistē. Foruma mērķis ir veicināt jaunu, inovatīvu darba formu ieviešanu mūsdienīga interešu izglītības procesa īstenošanai. 

Mūsdienu straujo pārmaiņu pasaulē īpaši svarīgi spēt pieņemt izaicinājumus un pielāgoties pārmaiņām, būt atvērtam jaunām idejām. Būtiska loma ir pedagogu, audzēkņu un vecāku savstarpējai sadarbībai, labās prakses un pieredzes apmaiņai, pedagogu radošuma uzlādei, kā arī mūsdienīgai metožu un tehnoloģiju izmantošanai.
Forumā būs iespēja gūt priekšstatu par 21. gadsimta tendencēm, izaicinājumiem un inovatīviem risinājumiem interešu izglītībā, uzklausīt personību stāstus, kā arī dalīties pieredzē un līdzdarboties kādā no četrām praktiskajām domnīcām.

Foruma lektoru vidū ir gan Rīgas Tehniskās universitātes, Latvijas Universitātes un Rīgas Stradiņa universitātes profesori, docētāji un pētnieki, gan žurnālisti, uzņēmēji, ārsti u.c. profesionāļi, kas dalīsies ar savu pieredzi un zināšanām. 

Pieteikties foruma dalībai var šeit.

Ārējās vietnes

Dalies:

Aktuāli