Diskusija - Es un kopiena. Kā radīt pārmaiņas sabiedrībā?

Sadaļa
Diskusija - Es un kopiena. Kā radīt pārmaiņas sabiedrībā?

Turpinot Latvijas Jaunatnes padomes diskusiju ciklu, kura laikā jaunieši no visiem Latvijas reģioniem tiešsaistē un klātienē piedalās interesantās diskusijās par dažādām Eiropas vērtībām, aicinām Tevi uz diskusiju - Es un kopiena. Kā radīt pārmaiņas sabiedrībā?

Diskusijas tēma ir kopienu līdzdalība un tās galvenā mērķauditorija ir 15 līdz 30 gadus veci jaunieši no Zemgales reģiona.

Diskusijas mērķis ir saprast kā radīt tādas kopienas Latvijā un Eiropā, kas spētu mūs atbalstīt gan tagad, gan nākotnē? Kā kopā būt aktīviem un radīt pozitīvas pārmaiņas, kas nāk par labu apkārtējiem?

Runāsim par to kā rast līdzsvaru ar sevi un savu kopienu? Un ne tikai rast līdzsvaru, bet arī kā spēt kopā darīt un radīt.

Diskusija norisināsies 4. septembrī no plkst. 12:00-15:00 Dobelē "Zaļkalnos".

Dalība pasākumā ir BEZMAKSAS.
Vietu skaits ir ierobežots. Pieteikties vari šeit.

Šī diskusija tiek rīkota Eiropas Nākotnes konferences ietvaros, kas ir unikāla iespēja eiropiešiem diskutēt par Eiropas nākotni. Diskusijas laikā izskanējušās idejas un priekšlikumi tiks apkopoti un iesniegti konferences oficiālajā mājaslapā.

Konference par Eiropas nākotni ir pilsoņu vadītu debašu un diskusiju virkne, kas dos cilvēkiem no visas Eiropas iespēju dalīties ar idejām un palīdzēt veidot mūsu kopējo nākotni. Šī ir pirmā tāda veida konference, kā vērienīgs visas Eiropas mēroga demokrātisks process, tā piedāvā jaunu publisku forumu atklātām, iekļaujošām un pārredzamām diskusijām ar pilsoņiem par daudzām svarīgām prioritātēm un problēmām.

Diskusiju rīko Latvijas Jaunatnes padome sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā, Eiropas Savienības māju un Dobeles Jaunatnes iniciatīvu un veselības centru.

Jautājumu gadījumā sazinies ar marija.cirule@ljp.lv

Atbalstītāji

Aktuāli