Digitālajai konferencei “DBKDIGITAL 20: How do we want Europe to act” jauniešiem vecumā no 16 līdz 30 gadiem

Jauniešiem vecumā no 16 līdz 30 gadiem ir iespējams pieteikties digitālajai konferencei “DBKDIGITAL 20: How do we want Europe to actjeb "DBKDIGITAL20: Kā mēs vēlamies, lai rīkojas Eiropa".

Starptautiskā konference norisināsies gan angļu, gan vācu valodās, konferencei sastāvot no četriem tiešsaistes pasākumiem no 3. jūnija līdz 2.septembrim vienreiz mēnesī, kuru laikā laikā tiks meklētas atbildes uz sekojošiem jautājumiem - Kādā Eiropā mēs vēlamies dzīvot? Vai mēs varam ietekmēt savu un Eiropas nākotni? Kas Eiropai būtu jāņem vērā, pieņemot lēmumus 21. gadsimtā?

 

03.06.20. Cluster A: Mutuality or one against the other a way between individualism and collectivism? (Held in German)

01.07.20. Cluster B: Just for few or for everyone? How can we organise participation in a digital society? (Held in German)

05.08.20. Cluster C: Who should own my data? (Held in English)

02.09.20. Cluster D: Cure or Design What kind Gentechnologie wollen wir? (Held in English)

Katra no tēmām tiks prezentēta ar kāda zinoša jomas pārstāvja ievadlekciju, pēc kuras būs iespēja uzdot sevi interesējošos jautājumus.

Pieteikties iespējams te: https://www.dbjw.deutsch-balten.de/events/dbkdigital20

Paralēli tam, tiešsaistes konferences dalībniekiem no Baltijas valstīm un Vācijas būs iespēja piedalīties online forumā, kur viņi varēs paust savu viedokli un uzdot savus jautājumus par kādu no aplūkotajām tēmām.

Dalība konferencē ir bez maksas.

Plašāka informācijas http://www.dbjw.de/ 

 

Pasākumu rīko Vācu-Baltijas jaunatnes fonds. Vācu-Baltijas jaunatnes fonds kopš 2008. gada organizē izglītojošus seminārus jauniešiem no Vācijas, Baltijas un citām Eiropas valstīm un Krievijas. Semināri ir daļa no Vācu- Baltijas jaunatnes biroja, kas jau kopš 1991. gada sniedz stipendijas aktīviem studentiem.

Fonda mērķis ir vairot vēstures un politisko izpratni starp Vācijas, Baltijas valstu un Krievijas studentiem, tādējādi veicinot Baltijas reģiona nākotnes elites un citu valstu nākotnes mieru, brīvību un demokrātiju vienotā Eiropā. Līdztekus semināriem, viens jaunākajiem mūsu darba elementiem, ir arī prakses iespēju veidošana studentiem no Vācijas un Baltijas valstīm. 

.

Ārējās vietnes

Dalies:

Aktuāli