"De iure" simtgadei veltīts konkurss jauniešiem

Sadaļa

2021. gada 26. janvārī atzīmēsim Latvijas Republikas starptautiskās atzīšanas de iure simtgadi. Tieši pirms 100 gadiem Latvijas diplomātiem izdevās panākt Antantes Augstākās padomes lēmumu par Latvijas atzīšanu de iure, tādējādi Latvijai kļūstot par starptautiski atzītu valsti.

Ārlietu ministrija izsludina Latvijas starptautiskās atzīšanas "de iure" simtgadei veltītu konkursu jauniešiem! Konkursā var piedalīties ikviens Latvijas jaunietis vecumā no 16 līdz 25 gadiem, kuru interesē sabiedriskie procesi, starptautiskās attiecības un diplomātija, politika un vēsture.

Lai pieteiktos dalībai konkursā, dalībniekam jāsagatavo līdz minūtei garš video, kurā tiek parādīts vai izstāstīts, kādam ir jābūt Latvijas diplomātam 21. gadsimtā. Video līdz 2021. gada 15. janvārim ir jāievieto savos sociālajos tīklos (vismaz vienā vai vairākos: Instagram, Facebook, Twitter), atzīmējot Ārlietu ministriju un lietojot tēmturus #diplomāts21gs, #ĀrlietuKonkurss un #LV100deiure.

Labākie video tiks pārpublicēti Ārlietu ministrijas sociālajos tīklos, un Ārlietu ministrijas žūrijas izraudzītie video autori tiks pie vērtīgām grāmatām par diplomātiju un atzinības balvām un suvenīriem no Ārlietu ministrijas. Vienlaikus 10 labāko video autori tiks aicināti uz īpaši organizētu diplomātisku tikšanos tiešsaistē ar Latvijas Republikas ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču, kā arī īpašu balvu saņems sociālajos tīklos vispopulārākā video autors.

Vairāk par konkursu un tā nolikumu lasi šeit.

Ārējās vietnes

Dalies:

Aktuāli