Aicinājums uz atvērto diskusiju par LJP attīstību

6.novembrī plkst.16.00-20.00 ikviens interesents ir aicināts uz atvērto diskusiju par Latvijas Jaunatnes padomes (LJP) attīstību "LJP izaicinājumi 2016-2017". Diskusijas mērķis ir iesaistīt esošos un iespējamos LJP sadarbības partnerus padomes 2016.-2017.gada darbības programmas veidošanā. Diskusija notiks LJP birojā Šarlotes ielā 1b.logo_ljp

Diskusijā aicināts piedalīties ikviens, kurš pēdējo 2 gadu laikā ir sadarbojies vai tuvākajā laika vēlās sadarboties ar LJP - dažādu jomu nevalstiskās organizācijas (NVO), valsts un pašvaldību iestāžu darbinieki, pētnieki, jaunieši, vecāki, pedagogi un citi.

Diskusijas dalībniekiem būs iespēja izteikt savus priekšlikumus LJP darbības programmai 2016-2017 un pārrunāt turpmāko divu gadu LJP nozīmīgākos izaicinājumus. Diskusijā piedalīsies arī LJP esošā valde un darbinieki, kuri labprāt atbildēs uz interesentu jautājumiem par līdz šim paveikto un iecerēto. Šī diskusija kalpos par pamatu LJP darbības programmas 2016-2017 sagatavošanai, kuru plānots apstiprināt Pārstāvju sapulcē, LJP Ziemas sesijas laikā 20.decembrī.

PĒC DISKUSIJAS NOSLĒGUMA - LJP VALDES SĒDE.

Pieteikšanās diskusijai ir atvērta līdz 1.novembrim, nosūtot vārdu, uzvārdu, pārstāvēto organizāciju/iestādi, ieņemamo amatu/nodarbošanos, tālr.nr, e-pasta adresi uz e-pastu ljp[at]ljp.lv.

visi_logo


Dalies:

Aktuāli