Aicina piedalīties Hanzas dienu jauniešu programmā

Sadaļa

Šogad Hanzas dienas notiek Rīgā. Šī gada izaicinājumu rezultātā arī Hanzas dienu programma ir citādāka - viss norisināsies tiešsaistē un būs atvērts ikvienam jaunietim (vairākos pasākumos ar ierobežotu cilvēku skaitu, bet ar atvērtu reģistrāciju).

Daļa aktivitāšu jau ir sākušās, taču kulminācija gaidāma 16.- 22. augustam, kad notiks diskusijas, darbnīcas un kopīga ideju ģenerēšana. Aktivitātes notiks arī Instagramā @youthhansa_riga un atliek tikai sekot, lai piedalītos virtuālās pilsētu tūrēs, sarunās un vēl daudzās citās digitālās aktivitātēs.
 
Visaptverošās tēmas ir KLIMATA PĀRMAIŅAS, PILSĒTAS un ŪDEŅI, kā arī STARPTAUTISKĀ SADARBĪBA. Kopējā ideja ir radīt iespēju jauniešiem uzzināt vairāk par šīm tēmām un Hanzas savienību, paskatīties citādi uz savām pilsētām, pievērst uzmanību savai lomai šo pilsētu veidošanā un problēmu risināšanā, kā arī padarīt daudzveidīgākas jauniešu iespējas līdzdarboties un izteikt idejas. Un neapšaubāmi tiks radīta iespējas jauniešiem satikties, iepazīties un veidot brīnišķīgas draudzības pāri robežām.

Īpaši izceļama ir aktivitāte ir konkurss "Our cities - yesterday, today and tomorrow", kurā ir iespēja iesniegt savus radošos darbus
(video, esejas vai plakātus). Jaunieši ir aicināti izvēlēties kādu no mūsdienu Hanzas pilsētām un reflektēt - kā ir tajās dzīvot? Varbūt kāds gribētu uz kādu no mūsdienu Hanzas pilsētām aizceļot?! Kā šīs pilsētas mēģina būt daļa no risinājuma klimata krīzes kontekstā? Kā šīs pilsētas veido upju krastus?  Konkursā paredzētas lieliskas balvas, tomēr galvenais - tā ir lieliska iespēja praktizēt savu radošumu! Vairāk šeit

Aktuāli