Iespēja jauniešiem saņemt mentora atbalstu

Iespēja jauniešiem saņemt mentora atbalstu

Ņemot vērā šī brīža situāciju valstī un pasaulē, un tās radītās sekas uz jauniešu emocionālo un fizisko veselību, biedrība “Attīstības platforma YOU+” piedāvā bezmaksas mentora konsultācijas jauniešiem vecumā no 13 līdz 25 gadiem.

"Attīstības platforma YOU+" par piedāvāto pakalpojumu jauniešiem raksta: "Mentors - tā ir atbalsta persona, kura var jauniešiem palīdzēt palīdzēs mainīt domāšanu, atbrīvoties no atkarībām, nevēlamām attiecībām, uzlabot savu mentālo un fizisko veselību. Mentors jauniešiem var sniegt atbalstu, lai pārvarētu ikdienas lielos un mazos izaicinājumus."

Tikšanās ar mentoru noris brīvā atmosfērā, pēc iepriekš saskaņota laika. Katram jaunietim tiek piemeklēts visatbilstošākais mentors, lai sadarbība būtu pēc iespējas efektīvākā. Katrs jaunietis projekta laikā var izmantot mentora atbalstu līdz 20 stundām.

Mentora atbalstu jauniešiem vecumā no 13 līdz 25 gadiem "Attīstības platforma YOU+" sniedz Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.- 2023.gadam ietvaros.

Jaunieši aicināti pieteikties aizpildot pieteikuma anketu

Aktuāli