Gatavi dzīvei, Gatavi sabiedrībai - Piesakies konferencei!

No 8. līdz 10.martam Liepājā (Liepājas Valsts tehnikumā) norisināsies Strukturētā Dialoga V cikla noslēguma konference.

Pasākumā aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem, jaunatnes darbā iesaistītie, nevalstisko organizāciju un pašvaldību pārstāvji, pašvaldību un Saeimas deputāti, valsts pārvaldes iestāžu darbinieki.

Konferences mērķis ir veicināt dialogu starp jauniešiem un politikas veidotājiem un īstenotājiem jauniešiem aktuālos jautājumos. Tā sniegs ieskatu un izpratni jaunatnes politikas jomas aktualitātēs Latvijā un Eiropā, veicinās kritiskās domāšanas prasmes, aplūkos Strukturētā Dialoga V cikla rezultātus gan Latvijā un Eiropā un veicinās dažāda līmeņa diskusijas par jaunatnes politiku nākotnē. Strukturētā Dialoga V ciklā kopumā norisinājušās 35 aktivitātes, iesaistot pusotru tūkstoti dalībniekus no visas Latvijas, gan jauniešus, gan lēmumu pieņēmējus, gan ekspertus jaunatnes jomā.

Papildus pievienotā vērtība noslēguma konferencei - otrās dienas noslēgumā tiks oficiāli atklāta "Latvijas jauniešu galvaspilsēta 2017 - Liepāja" aktivitāšu sezona.

Pasākuma organizatori sedz ēdināšanas, izmitināšanas izmaksas un ar programmas nodrošināšanu saistītās izmaksas. Dalībniekiem ir jāsedz transporta izmaksas nokļūšanai uz/no pasākuma norises vietu.

Pieteikšanās konferencei: līdz 20.februārim aizpildot anketu: ejuz.lv/nosl

Konferences programma pieejama šeit. (Organizatori patur tiesības veikt nelielas izmaiņas plānotajā programmā.)

Papildus informācija: ljp@ljp.lv, Tel.Nr. 29209607

Pasākums tiek organizēts sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju un Latvijas Jauniešu galvaspilsētu
2017 – Liepājas pilsētas domi.

Projektu īsteno biedrība “Latvijas Jaunatnes padome” sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju Eiropas Savienības neformālās, izglītības programmas Erasmus+ finansētā projekta “Strukturētā dialoga īstenošana Nīderlandes, Slovākijas un Maltas prezidentūras Eiropas Savienības padomē” ietvaros. Projektu līdzfinansē Eiropas Komisija.
Atbalstītāji

Dalies:

Aktuāli