Facebook izveidojis Jaunatnes portālu

Sekojot jauniešu tendencēm arvien vairāk laika pavadīt interneta vidē "Facebook" ir radījis Jaunatnes portālu, ar kura starpniecību sniedz jauniešiem informāciju par un ap "Facebook" un tā drošu lietošanu.

Padomi sadalīti vairākās sadaļās: 
Pamati - šī sadaļa sniedz informāciju par profila, lapu, pasākumu un grupu izveidošanu;
Aizsardzība - Lai aizsargātu jūs un jūsu informāciju, kad izmantojat Facebook, ir daudz drošības pasākumu. Viens piemērs ir droša pārlūkošana. Kad piesakāties Facebook, jūsu darbība - piemēram, statusa publicēšana vai ziņojuma nosūtīšana - tiek šifrēta, un tas nozīmē, ka cilvēki tai nevar piekļūt bez jūsu atļaujas. Cits piemērs ir surogātpasta saturs. Ja jūs nejauši noklikšķinājāt uz surogātpasta ziņas, mums ir instrumenti, lai identificētu, vai datorā ir vīrusi, un palīdzētu tos noņemt. Šeit ir daži veidi, kā padarīt jūsu Facebook kontu pēc iespējas drošāku.
Drošiba - Šeit ir rīki, kas jums nepieciešami, lai pārvaldītu savu tīklu un izveidotu savienojumu ar saturu, kas jums patīk visvairāk.
Privātums - Jo vairāk jūs zināt, kas redz jūsu saturu, jo labāk jūs jutīsities, kad izteiksieties radoši. Uzziniet, kā pielāgot savus konfidencialitātes iestatījumus, lai jūs varētu droši dalīties ar vēlamo saturu ar auditoriju, kurai vēlaties to redzēt.

Tāpat Jaunatnes portālā ir izveidota sadaļa "Peer Voices", kurā ir iespējams uzzināt no vienaudžiem par jautājumiem, kas viņiem ir svarīgi tiešsaistē. Lasi un iedvesmojies, lai atrastu savu balsi un veidotu jaunas kopienas. 

Visa portālā pieejamā informācija ir angļu valodā! 

Ārējās vietnes
Atbalstītāji

Dalies:

Aktuāli