DARBĀ AR JAUNATNI IESAISTĪTOS AICINA UZ MĀCĪBĀM

Sadaļa
DARBĀ AR JAUNATNI IESAISTĪTOS AICINA UZ MĀCĪBĀM

RED – Radošu Efektu Darbnīca aicina jaunos un topošos darbā ar jaunatni iesaistītos speciālistus pievienoties divu mēnešu mācību ciklam “Jaunatnes darbinieka starta paka un praktiskās metodes darbā ar jauniešu grupām”!

Mācības norisināsies trīs daļās -

1) četru dienu mācību seminārs (no 15. līdz 18.septembrim Šlokenbekas muižā);

2) vienas dienas praktiskais darbs ar jauniešu grupu savā ikdienas vidē;

3) trīs dienu mācību seminārs (no 28. līdz 30.oktobrim).

Mācību programma veidota gan kā "starta paka" tiem, kas tikai tagad uzsāk darbu ar jaunatni, gan jaunatnes darbiniekiem ar pieredzi, kuri vēlas vairāk iepazīties un pielietot savā profesionālajā izaugsmē Eiropas Jaunatnes stratēģijas Jaunatnes darbinieku kompetenču modeli.

Mācību mērķis ir stiprināt darbā ar jaunatni iesaistīto kapacitāti, pielietojot jaunatnes darbinieku kompetenču modeli savai profesionālajai pilnveidei un apgūt neformālās izglītības pieeju un dažādas metodes darbā ar jauniešu grupām.

Apmācību dalībnieki aicināti pieteikties līdz 1. septembrim, aizpildot pieteikuma anketu.

Dalība mācību ciklā ir bez maksas (organizatori sedz apmācību, nakšņošanas, ēdināšanas izmaksas).

Lai piedalītos mācību semināros, nepieciešams sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts vai negatīvs Covid-19 tests (veikts 48h laikā pirms mācību sākuma).

Mācību cikls ''Jaunatnes darbinieka starta komplekts'' tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2020. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros. Šī mācību cikla programma ir izstrādāta starptautiskā Erasmus+ kapacitātes stiprināšanas projekta "Eastern Partnership Youth Workers' Academy" ilgtermiņa mācību kursa mācību vadītājiem ietvaros.

Mācības organizē RED – Radošu Efektu Darbnīca.

Aktuāli