Brīvprātīgā darba informācijas sistēma

Šā gada 21.aprīlī Valmieras novada fonda konferencē “Brīvprātīgais darbs – Tavs veiksmes pakāpiens II” Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) sniedza plašāku informāciju par Brīvprātīgā darba informācijas sistēmu, kuru plānots izveidot Brīvprātīgā darba likums kontekstā http://ljp.lv/saeima­pienem­brivpratiga-darba­likumu/.
NVA 2016.gadā uzsāks realizēt pilotprojektu “Brīvprātīgā darba informācijas sistēma un tās administrēšana”.
Sistēma būs interneta vietne, kurā varēs pieteikt brīvprātīgā darba vietas, kur varēs pieteikties brīvprātīgajam darbam un uzzināt dažāda veida informāciju par brīvprātīgā darba organizēšanu. NVA aicina atsaukties potenciālos sadarbības partnerus, kas vēlētos iesaistīties pilotprojektā. Galvenais NVA partneru uzdevums būs nodrošināt sistēmas darbību un koordinēt informācijas apmaiņu sistēmu. Paredzēts, ka sistēma –interneta vietne ­ ar 1.jūliju sāks darboties un pilotprojekts notiks no 01.07.2016 līdz 31.12.2016. Šajā laikā tiks arī testēta sistēma, novērstas kļūdas. Sistēma būs brīvprātīga sistēma. Sistēma būs kā koordinators ar teritoriālo iedalījumu – rajonu sistēma, jau esošais NVA filiāļu tīkls. Sistēma būs kā vietne, kur organizācijas pievieno BD iespējas un brīvprātīgie piesakās. Partneris koordinē darbus un uzrunā brīvprātīgos.
Interneta vietnē būs pieejami arī līgumu paraugi. Būs iespēja ģenerēt sertifikātu uzreiz no sistēmas. Ar partneriem tiks slēgti līgumi no NVA. Kvantitatīvie rādītāji nebūs, netiks pieprasīti. Būs iespēja sūtīt informāciju e­-pastos. Programma paredzēs arī atskaišu iespējas. Ja aktīvi vadīs visus datus visa gada garumā, tad atskaišu iespējas būs. Līgumi lielākoties slēgti tāpēc, ka notiek darbs ar sensitīvu informāciju.
Aicinām iepazīties ar prezentāciju par informācijas sistēmu šeit.

Aktuāli