Atvērta pieteikšanās konferencei “Jaunatne’21 – izaicinājums pieņemts!”

Sadaļa

2020. gada 3.decembrī tiešsaistē (videokonferences vidē, kuras saite tiks nosūtīta reģistrētiem dalībniekiem, plenārsēde tiks raidīta arī publiski Facebook) no 2020. gada jauniešu galvaspilsētas Ventspils norisināsies konference jaunatnes jomā iesaistītajiem! Paneļdiskusijā un darba grupu vadīšanā līdzdarbosies arī LJP.

Kāpēc man tur jābūt?: Līdzdalība konferencē būs Tava iespēja diskutēt un sniegt priekšlikumus vairākām nozīmīgām pārmaiņām jaunatnes jomā – gan saistībā ar jauno administratīvi teritoriālo iedalījumu, gan par izstrādājamo jaunatnes politikas plānošanas dokumentu, kā arī runāt par jauniem paņēmieniem jauniešu līdzdalības veicināšanā.

Kas piedalīsies?: jaunatnes darbinieki, jaunatnes lietu speciālisti, jauniešu līderi, darbā ar jaunatni iesaistīto nevalstisko organizāciju, valsts un pašvaldību institūciju pārstāvji un citi interesenti.

Kā pieteikties?: Pieteikšanās aktīvai līdzdalībai konferencē, tajā skaitā darba grupās, norisinās līdz 1. decembrim, aizpildot veidlapu šajā adresē: http://bit.ly/jaunietis21

Konferences programma un plašāka info šeit.

Šo konferenci Latvijas Jauniešu galvaspilsētā 2020 organizē Ventspils Jauniešu māja sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju Jaunatnes politikas valsts programmas ietvaros un Ventspils pilsētas pašvaldību.

Ārējās vietnes
Atbalstītāji

Dalies:

Aktuāli