Atskats uz LJP dalību NVO samitā „Rīgas reģiona NVO izaugsmei un attīstībai”

9.septembrī Ķekavā norisinājās nevalstisko organizāciju (NVO) samits "Rīgas reģiona NVO izaugsmei un attīstībai", kurā piedalījās ap 100 dalībniekiem no visa Rīgas reģiona, pārstāvot dažādas NVO unNVO_samits pašvaldības iestādes. Latvijas Jaunatnes padomi (LJP) samitā pārstāvēja LJP viceprezidents Mārtiņš Šteins. Tāpat pasākumā piedalījās pārstāvji no LJP dalīborganizācijām - nodibinājuma "Baltijas Reģionālais fonds" un biedrības "Creative Minds for Culture".

Samita mērķis bija sekmēt pilsoniskās sabiedrības pašorganizēšanos Rīgas reģionā, sniedzot noderīgu informāciju un zināšanas par NVO darbībai būtiskām jomām - līdzdalība, projektu vadība, organizācijas tēla veidošana, resursu apzināšana un radošuma izmantošana organizāciju darbā.

LJP samita ietvaros veicināja sadarbību ar citām Rīgas reģiona NVO, papildināja zināšanas interešu aizstāvībā, radīšanas mākslā, iekšējo resursu meklēšanā un citās meistarklasēs. NVO_samitsSamita dalībnieki atzinīgi vērtēja šādu pasākumu nozīmi, jo tā ir lieliska iespēja vienkopus tikties Rīgas reģiona NVO, veidot jaunus un attīstīt esošos sadarbības tīklus. Neformālo sarunu laikā dalībnieki tika informēti par LJP darbību un iespējām iesaistīties. Par aizraujošu un noderīgu aktivitāti izvērtās "Aci pret aci, jeb tā domāja Einšteins", kura motivēja visus klātesošus iepazīties tuvāk un raisīja pozitīvas emocijas.

NVO samitu rīkoja biedrība „Latvijas Pilsoniskā alianse” sadarbībā ar Ķekavas pagasta kultūras centru un Kultūras ministriju.

visi_logo

 

 


Dalies:

Aktuāli