Ar eseju konkursu sāk kampaņu jauniešiem par vidi un klimatu

Sadaļa

Aicinot skolēnus un jauniešus dalīties savā pieredzē par aktuālajiem jautājumiem vides saudzēšanas jomā, ar eseju konkursu biedrība "Ascendum" uzsāk izglītojošu kampaņu "Viena diena nākotnei" jauniešu auditorijai par aprites ekonomiku un individuālo izvēļu nozīmību. Papildus eseju konkursam kampaņas laikā tiks organizēts arī video izaicinājums jauniešiem, dažādu video un podkāstu sērija sociālajos tīklos.

Biedrības "Ascendum" organizētās kampaņas "Viena diena nākotnei" galvenais mērķis ir izglītot jauniešus par videi draudzīgām izvēlēm, kā arī iedrošināt jauniešus kļūt par vides vēstnešiem savās ģimenēs, draugu un paziņu lokā. Kampaņa tiek uzsākta ar eseju konkursu "Viena diena nākotnei", aicinot pamatskolas un vidusskolas jauniešus dalīties savās pārdomās un redzējumos par vidi un videi draudzīgām izvēlēm. Konkursā pamatskolas un vidusskolas skolēni esejas var iesniegt līdz šīgada 18. aprīlim par kādu no četrām tēmām:

  1. Kāpēc mana paaudze izglābs pasauli?
  2. Mazo lietu spēks klimata pārmaiņu novēršanā.
  3. Ko es varu iemācīt pieaugušajiem par vidi?
  4. Mana zaļā rutīna.

Vēlamais eseju garums ir 3000 zīmes. Lai piedalītos konkursā, esejas jāsūta uz e-pasta adresi vienadiena@satori.lv, uz esejas pirmās lapas norādot izvēlēto esejas tēmu, autora vārdu, uzvārdu, mācību iestādi un klasi, tālruņa numuru un e-pasta adresi. Ar eseju konkursa nolikumu var iepazīties šeit.

Ārējās vietnes

Aktuāli