Apstiprināts Eiropas Jaunatnes darba Konventa Latvijas delegācijas sastāvs

No 27. līdz 30.aprīlim, Briselē norisināsies Eiropas Jaunatnes darba Konventa pasākums, kurā piedalīsies jaunatnes jomas atbildīgo institūciju un jaunatnes organizāciju pārstāvju, jaunatnes darbinieku un jaunatnes jomas ekspertu delegācija no Latvijas. konv

Pēc saņemto pieteikumu izvērtēšanas un saskaņošanas ar institūcijām, kuras pasākuma organizatori ir norādījuši kā obligāti iesaistāmās, Latvijas delegācijas sastāvā ir iekļauts viens pārstāvis no Latvijas Jaunatnes padomes (LJP), Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM), Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras (JSPA), nodibinājuma "Baltijas Reģionālais fonds", Nīcas Jauniešu centra, Ropažu pašvaldības un Eiropas Jaunatnes pētnieku tīkla (PEYR).

"Eiropas Jaunatnes darba Konventa 2015" mērķis ir izvērtēt jaunatnes darba attīstību, par atskaites punktu izmantojot pirmo Eiropas Jaunatnes darba Konventa deklarāciju. Pasākumā vienkopus tiksies jaunatnes jomas delegāti no visas Eiropas, lai dalītos jaunatnes darba pieredzē, apspriestu jaunatnes darba izaicinājumus vietējā, valsts un Eiropas līmenī, kā arī, lai rastu kopīgu pamatu jaunatnes darba atšķirīgajām praksēm.

Plašāka informācija par Eiropas Jaunatnes Konventa pasākumu: www.eywc2015.eu

JSPA_bez_laukuma izm2 erasmus EU_cofunded ep


Dalies:

Aktuāli