Aizvadīts LJP 2021. gada pirmais Kongress

2021. gada 6. martā tiešsaistē norisinājās LJP 2021. gada I Kongress. Šis ir otrais Kongress, kurš aizvadīts tiešsaistē un tajā piedalījās 22 no 28 dalīborganizācijām, kā arī 11 jaunas kandidātorganizācijas no visas Latvijas. Kongresā piedalījās vairāk kā 50 dalībnieku.

Šajā Kongresā: tika apstiprināts LJP 2020. gada pārskats, vadības un revidentu ziņojums. Tāpat tika apstiprināts 2021. gada darbības un aktivitāšu plāns, kā arī tika ievēlēts LJP revidents uz turpmākajiem 2 gadiem - V. Zilgalve no biedrības "Jaunie vanagi".

Tā kā 2020. gada II Kongresā netika ievēlēts piektais LJP valdes loceklis, tas tika ievēlēts šajā Kongresā - Elīza Brūklena (izvirzīta no Latvijas Mazpulki - Latvian 4H).

Tika uzņemtas visas 11 kandidātorganizācijas - biedrības - Active Rainbow, New East no Daugavpils, Jauniešu organizācija TELLUS, Rīgas Rotaract klubs, Radi Vidi Pats un House of Hope no Liepājas, Kuldīgas aktīvo jauniešu biedrība "Sprādziens",  Nākotnes Tilts, debašu asociācija QUO tu domā?, Jauniešu biedrība "Dagne" no Dagdas un jauniešu organizācija FunA.

Noslēgumā tika pārskatīta LJP "Balsot no 16" pozīcija, pirms Kongresa aizvadot debašu vakaru, diskutējot ar LJP dalīborganizācijām par šo jautājumu. LJP biedri ar 10 balsīm par, 2 pret un 1 atturas nolēma pozīciju pārskatīt un atbalstīt "Balsot no 16". Jaunā pozīcijas versija lasāma šeit.

Pateicamies ikvienam par līdzdarbošanos un dalību LJP Kongresā!

Aktuāli