Aizvadīta LJP Ziemas sesija

No 7.- 8. decembrim Latvijas Jaunatnes padomes dalīborganizāciju 25 pārstāvji tikās tīklošanās pasākumā Ziemas sesija.

Daļa sesijas programma bija organizāciju vadīta, tā piemēram "Radošā apvienība jauniešiem "Trepes"" dalījās savā pieredzē par brīvprātīgo darbu ar sociālā riska un ārzemju jauniešiem, savukārt "Klubs "Māja" - jaunatne vienotai Eiropai" dalījās pieredzē un ieteikumos par labāku organizāciju komunikāciju sociālajos tīklos. Tā kā Latvijas Jaunatnes padomes komandai ir svarīgi uzzināt, kā veiksmīgāk darboties ar biedru organizācija sesija tika veltīta ar sadaļai par kopdarbu un atgriezeniskās saites saņemšanu. Jāsecina, ka mums priekšā ir vairāki uzdevumi, kā uzlabot sadarbību starp LJP un tās dalīborganizāciju pārstāvjiem.

Savukārt otrās dienas programma tika veltīta juridiskiem jautājumiem saistībā ar dažādiem līgumiem, par kuriem vairāk informēja juriste Marija Heislere- Celma, kā arī kopīgi spriedām kā Latvijas Jaunatnes padomei piesaistīt vairāk organizāciju, jo īpaši no reģioniem.

Noslēgumā secinājām, ka šādi pasākumi LJP kopdarba sekmēšanai ir nepieciešami un dalībnieki atzina, ka arī pašām organizācijām jābūt aktīvām un jāiesaistās LJP darbā, lai sasniegtu kopīgos mērķus.

Ziemas sesija tika īstenota Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2019. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Ārējās vietnes
Atbalstītāji

Dalies:

Aktuāli