Aizvadīta Eiropas Jaunatnes foruma regulāra kopsapulce

Sadaļa
Aizvadīta Eiropas Jaunatnes foruma regulāra kopsapulce

Briselē no 19. līdz 20. novembrim notika kārtējā #COMEM sanāksme — līdzīgi kā biedrību kopsapulces, kur visi satiekas, pieņem lēmumus un rada nākotnes plānus —, kurai pievienojas Latvijas Jaunatnes padomes prezidente Ilze Bergmane! #COMEM ir Eiropas Jaunatnes foruma dalīborganizāciju regulāra kopsapulce!

Pasākumā piedalījās 50 delegāti klātienē un 97 delegāti tiešsaistē, pārstāvot kopā 90 organizācijas. #COMEM laikā tika pieņemta politikas programma, apspriests un pieņemts budžets 2022. gadam, sperti nozīmīgi soļi pārvaldības pārskatīšanas procesā un atzīmēta Jaunatnes foruma 25. gadadiena.

 "Tieši iespēja satikt citas Jaunatnes padomes, kā arī starptautiskās jauniešu organizācijas, ir labākā iespēja, kā pārrunāt aktuālo, apmainīties pieredzēm, dalīties ar risinājumiem nacionāla un starptautiska līmeņa problēmām. Ir ļoti iedvesmojoši satikt tik daudz un dažādus organizāciju pārstāvjus un kopā strādāt pie labākas tagadnes un nākotnes mums visiem" uzsver Ilze.

Eiropas Jaunatnes forums (YFJ) ir Eiropas jaunatnes organizāciju platforma. YFJ pārstāv vairāk nekā 100 jaunatnes jumta organizācijas, kas apvieno simtiem jauniešu organizācijas un desmitiem miljonu jauniešu no visas Eiropas.

Ārējās vietnes

Aktuāli