Aicinām uz LJP Forumu 2020

Sadaļa

Par godu Latvijas Jaunatnes padomes 28. dzimšanas dienai, LJP organizē forumu sadarbībā ar LJP biedriem un Latvijas jaunatnes organizācijām š.g. 25. septembrī, Rīgā no 10:00-15.00.

Šogad LJP forumu organizēsim, aicinot 10-15 minūšu garumā jaunatnes organizācijām runāt par sev tuvām un aktuālām tēmām jaunatnes jomā. Tie būs gan veiksmju, gan neveiksmju stāsti, no kuriem citi var mācīties, tēmas, kuras jaunatnes organizācijas satrauc un sapņi, kurus tās vēlētos īstenot.

Forums norisināsies līdzīgi TEDx talks runām, tiks nodrošināts video ieraksts un pēc tam ar stāstu organizācijas varēs dalīties savos komunikācijas kanālos.

Ievērojot valstī noteiktās drošības prasības, forums paredzēts tikai organizācijām, kuras pieteiksies ar saviem stāstiem. Aicinām jaunatnes organizācijas, kuras vēlas izteikties, pieteikties aizpildot anketu līdz 4. septembrim! Pasākumā ir ierobežots organizāciju skaits!

Jautājumu gadījumā sazināties ar Renāti, 29452874, renate.mencendorfa@ljp.lv.

Forums tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2020. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros un to atbalsta Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.

Atbalstītāji

Dalies:

Aktuāli