Aicinām balsot par pirmo "Latvijas Jauniešu galvaspilsētu"!

Latvijas Jaunatnes padome (LJP) aicina ikvienu līdz 4.novembrim balsot par konkursa “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta” finālistiem mājaslapā www.jauniesugalvaspilseta.lv. Cīņu par iespēju kļūt par pirmo Latvijas Jauniešu galvaspilsētu turpina Cēsu novads, Jelgava, Liepāja un Madonas novads sadarbībā ar Gulbenes novadu. jauniesu_galvaspilseta

Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) izsludinātajā konkursā “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2016” kopumā tika saņemti 10 pieteikumi no pašvaldībām, kuras vēlas nākamajā gadā kļūt par jaunatnes pasākumu centrālo norises vietu. Konkursa žūrija finālam ir izvirzījusi četrus pretendentus, un tagad finālisti nodoti sabiedrības vērtējumam. Uzvarētāju noteiks gan žūrijas vērtējums, gan publiskās balsošanas rezultāti. Balsot var katru dienu par vienu no kandidātiem.

Konkursa uzvarētājs 2016.gadā kļūs par epicentru svarīgākajām Latvijas jaunatnes politikas aktivitātēm un jauniešu pasākumiem, saņems goda plāksni ar uzrakstu “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2016” un ceļojošo kausu ar uzrakstu “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta”. Konkursa uzvarētāju paziņos svinīgā pasākumā šā gada 5.decembrī.

Konkursa ideja ir LJP un jauniešu nevalstisko organizāciju (NVO) iniciatīva, kas kopš 2014.gada attīstīta kopā ar IZM, saņemot atbalstu idejai no Latvijas Pašvaldību savienības un Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā. Konkursa mērķis ir popularizēt darbu ar jaunatni pašvaldību vidū, veicināt pašvaldību sadarbību un pieredzes apmaiņu jaunatnes jomā, kā arī paaugstināt darbā ar jaunatni iesaistīto personu un jaunatnes organizāciju prestižu.

Konkursu “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2016” organizē Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Latvijas Jaunatnes padomi, Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru, Latvijas Pašvaldību savienību un jauniešu organizāciju “Avantis”.

Konkursa fināla video. Plašāka informācija par konkursu: www.jauniesugalvaspilseta.lv.

logologo_ljp  izm2 jspa LPS


Dalies:

Aktuāli